reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ja mam w ogóle przekichane w kwestii karty ciąży - najpierw chodziłam prywatnie i gin w ogóle jej nie założył. W dwunastym tygodniu poszłam pierwszy raz na fundusz, ale kazano mi najpierw zrobić badania i przyjść za dwa tygodnie. Także pierwszą kartę ciąży mam z 14 tygodnia ciąży. A jeszcze potem się przeprowadziłam na drugi koniec Polski i założono mi drugą - w 17 tc. Więc nie wiem jak ja poogarniam to becikowe od strony zaświadczeń :(
Strzyga ja myślę, że jak pogadasz z ginem i jest normalny to on Ci wystawi, że chodziłaś do niego... Możesz zapytać go już przy najbliższej wizycie czy będzie z tym problem i będziesz już wiedziała na czym stoisz...
 
też się budzę koło 4 i nie śpię do 6;-)
Dostałam dzisiaj paczkę z Hipp łyżeczki do karmienia:-) i duuużo ulotek. I nawet w jednej pisało, że jak ktoś ma prawidłową wagę ciała to w ciąży powinien przytyć od 11,5 do 16 kg. A mój doktorek pier*** że 10 kg więcej to przegięcie bosz....:-):-)

 
a ja dzis tylko sledze co piszecie... jakas taka wypompowana jestem. ja dzis tez dostalam paczke a w niej chusteczki mokre plyn i balsam dla dziecka i dla mnie jakas kaszke i musli. i znizki :) ide juz spac bo padam.... a zemczylam sie siedzeniam i ogladaniem filmow bo dzis oprocz wizyty nic nie zrobilam....
 
Ja na Bebilona też czekam, miesiąc temu dostałam maila z informacją, żeby potwierdzić dane do wysyłki. Strzyga- a z Johnsona to jaka strona, bo ja jakoś nic nie znalazłam?
 
Ja też z Johnsona dziś dostałam paczuszkę i też czekam na bebilona. Potwierdzałam dane jakos 25.10, więc pewnie sobie poczekam jeszcze. A z hipp to jak dostałyście?
 
nio dokładnie w lipcu 2011 wzrósł vat na podręczniki szkolne a od stycznia 2012 wzrasta vat na ubranka dziecięce z 7 do 22% :(
przypomnial mi się żart jaki kiedyś padł w pr Szymona Majewskiego, "donald tusk obiecał podwyżki i słowa dotrzymał- mamy podwyżkę VAT-u":-D

Strzyga nie stresuj się tym ,ze dziecko zabiorą, bez przesady...wiem, że mieszkamy w chorym kraju, gdize często dzieci zostawione sa w rodzinkach patologicznych a w normalnych zabierają ale na szczęście są fundacje, organizacje które pomagają
 
reklama
dziewczyny! nie stresujcie się, że Wam dzieciaczki zabiorą, bo to wcale proces łatwy nie jest...!! jasne zdarzają się przypadki tego typu, ale JEST TO BARDZO RZADKIE:) więc główka do góry:)

a co zrobić, żeby od hippa coś dostać? zarejestrować się na stronce? ja na misia długo czekam...i na paczkę z johnsona też....

a co do państwa prorodzinnego...to powiem Wam, że to nie wina samego państwa,a partii rządzącej...PO w tej sprawie się nie spisuje...;/;/;/
 
Do góry