reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam wtorkowo
Malutkans- super dzidzia rosnie :)
fazerkam-trzymaj sie jakos, kurcze nie zazdroszcze tej chorej sytuacji w Grecji :( A u mnie wogole nie ma becikowego! No ale panstwo pomaga w inny sposob...
Asteria-fajnie, ze spelniasz marzenia- na nauke nigdy nie jest za pozno

A ja dzis zrobilam sobie wagary od szkoly z powodu lenistwa. tak wogole to pol nocy nie spalam przez skurcze lydek a rano musialam wstac do poloznej- na glukoze-mniammmm...w kazdym razie nie mam cukrzycy, ale zelazo b.niskie.
maly lezy glowa w dol , dupke wypycha przez moj brzuch a kopie w srodku po moich wnetrznosciach ;) Tak wymacala moja polozna, bo ona nie robi usg.

Strzyga-a czy to wogole mozliwe,ze dbieraja w Pl dzieci tylko dlatego, ze rodzice maja problem z praca ??? Szok!Powinni przeciez pomagac- od tego sa!

Milego dnia!
 
reklama
Anielka - znam przypadek, że matce zabrali dziecko tylko dlatego, że w mieszkaniu miała brodzik, nie wannę (Gdynia). Na szczęście sprawa zrobiła się głośna, pomogło jej Stowarzyszenie "Ojcowie", telewizja itp. i po kilku tygodniach odzyskała synka. Ale co się nastresowała to jej...

Asteria - A u Was to by było jeszcze gorzej, bo dwójka dzieci...

Fazerkamm
- makabra... "zagranica" też przereklamowana. Oby się okazało, ze to nie stan faktyczny.

Pola - nie działa ;)
 
Widziałam na allegro przecudne buciki, tylko wiem że raczej nie będą praktyczne, co Wy na to?
BOBAS BUCIKI KOZACZKI OCIEPLANE 3-6 m KOLORKI !!! (1895901378) - Aukcje internetowe Allegro
Witam, bardzo rzadko piszę w tym wątku ale maile do mnie przychodzą i podczytuję co nieco ;-) Te buciki są cudne ale po pierwsze: jak nasze dzieci będą miały 3 miesiące to zacznie się robić ciepło a po drugie: dzieci będą leżały w wózeczku opatulone i sam kombinezon w zupełności wystarczy; nie ma co krępować nóżki.
Pozdrawiam
 
Witam, bardzo rzadko piszę w tym wątku ale maile do mnie przychodzą i podczytuję co nieco ;-) Te buciki są cudne ale po pierwsze: jak nasze dzieci będą miały 3 miesiące to zacznie się robić ciepło a po drugie: dzieci będą leżały w wózeczku opatulone i sam kombinezon w zupełności wystarczy; nie ma co krępować nóżki.
Pozdrawiam
Hehe, też tak myślę:), ale jak je zobaczyłam to pomyślałam że cudne.Dopiero później sobie sprawę przemyślała.Bo ja tak mam, że najpierw bym wszystko kupiła, ale potem racjonalnie pomyślę i kupię tylko potrzebne rzeczy:)
 
Witajcie!

Tyle napisałyście że chyba nie nadrobię:-) Wczoraj była u mnie koleżnka a po południu lekcje, dziś mój tata wpadł na 2 godziny. Teraz wsuwam płatki z mlekiem, uwielbiam:-) W tamtej ciąży też ciągle jadłam. A wieczorkiem do kina na Listy do M. przedpremiera w Kino na Obcasach w Multikinie. I niepostrzeżenie 30 tydzień!:-)
 
Myszka- to proszę o recenzję:). Czy warto pójść.Ja w kinie nie byłam całe wieki,a teraz w ciąży to nie wiem czy dałabym radę.Ciągle siusiu biegam więc oglądanie filmu w kinie byłoby zmarnowanym czasem,ehhh ten pęcherz:-D.Gratuluję 30 tygodnia:)
 
witam:-)
Gabryś miłego świetowania:-)
Asteria gratuluje spelnienia marzen:-)
Justys jak K. jest w domu to on mnie podnosi z lozka bo nie chce mi sie meczyc samej taki len ze mnie a co!:-)
Lajtway oj kochana moje to na wierzchu jakby ciagle byly tylko modle sie zeby nie wybuchnac placzem przy rodzinie K. jak mi cos nie podpasuje a biedny K. musi co wieczor znosic moja histerie i napady zlosci:-(
Strzyga to mnie zmartwilas i to nie na zarty. bo my wracamy za niecaly rok do polski konczyc szkole i zadne z nas nie bedzie pracowalo bedziemy sie utrzymywac z tego co tu zarobi K. i odlozymy no i tesciowa deklaruje sie ze bedzie pomagac finansowo jak tylko bedzie mogla. ale jej nie bedzie z nami bo zostanie tutaj a z moja mama nie zyje dobrze K. powiedzialabym ze sie nie nawidza wrecz:-( i bedziemy musieli kogos wynajac do opieki nad maluszkiem w tygodniu. Matko juz sie boje ze cos im nie bedzie pasowalo.
Myszka ja tez chce ten film obejrzec ale mi niestety zostalo tylko czekanie az w necie sie pojawi a z mila checia poszlabym z K. do kina juz dawno nigdzie nie bylismy nawet na spacerze :-(
 
reklama
Karolcia - ja wybrałam na Madalińskiego, bo mam najbliżej. Niecałe 10 minut pieszo. Wybrałam tam lekarza prowadzącego ciążę właśnie dlatego, żeby rodzić w tym szpitalu.
Chciałam też szkołę rodzenia, ale się spóźniłam z zapisem i od jutra zaczynamy na Inflanckiej.
 
Do góry