reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Justys21 twój lekarz to jakiś chory człowiek. Nie masz żadnej nadwagi ciążowej i żeby ci nie przyszło do głowy zacząć się odchudzać teraz albo przestać o połowę jeść. Ja przed ciążą również ważyłam 54 kg przy wzroście 169cm teraz ważę 66kg i nie jest to żadna nadwaga ale lekarz nie zwrócił mi nawet uwagi. Nie opycham się słodyczami, pieczywko tylko ciemne jem na śniadanko na kolacjemleko z musli i naprawdę dbam o siebie ale poprostu mój organizm taki jest że tyle już przytyłam i wierz mi że mam wrażenie że wszystko poszło mi w brzuch. Najważniejsze żeby dziecko w brzuszku było zdrowe a jeśli dojdę do końca ciąży do 20kg na plusie to trudno widocznie taka moja natura.
 
reklama
Anastazja - na szczęście Eks nie ma aż takich jazd. Ona by chciała, żeby P. dawał kasę (im więcej, tym lepiej - zawsze jest za mało wg niej) i się nie pokazywał, nie interesował dziećmi itp. Pewnie ma po prostu wyrzuty z jakichś resztek sumienia i widok P. jej przypomina, jakie świństwo zrobiła wtedy jemu i dzieciom. A mnie nie cierpi, bo dzieciaki (zwłaszcza Młody) za mną przepadają i nie chcą od nas do niej wracać.

Gabryś, Vileyka - ależ Wy macie młodych chlopców ;P

Krupka - jak w normie??? Norma jest do 115, do 140 to nietolerancja glukozy, a powyżej 140 to już cukrzyca ciężarnych...

Justyś - błagam... ja bym tego lekarza zagryzła...
 
Ostatnia edycja:
Justyś...lekarzem się nie przejmuj...głupi jakiś i tyle...

Strzyga....jak dzieci wolą Ciebie to wcale się nie dziwię, że eksiowa Cię nie lubi:D:D:D:D

Alka...kurcze...weekend szybko minie;* będzie dobrze:D wszystko dla Franka:D
 
strzyga - mlodych mlodych bo w sumie sama mam niewiele :D
A wlasnie wrocil z pray, skruszony bardzo z minką niewiniątka, i przytula sie ciagle i mnie obwą****e ( on tak ma, jak chce przeprosic za cos haha ;D), zjadł kolacyjke i wyslalam go na dol do sklepu zeby mi kupil cole bo mi sie wlasnie zachcialo takiej zimniutkiej <3 :-)
 
hej dziewczyny, ja sie przestałam martwić wagą. nawet jak przytyję 25kg to trudno, wszystko dla mojej dzidzi. Na razie przytyłam cos ok 12 i pewnie jeszcze sporo przede mną :-)

A teraz pytanie do mam, która mają wózek Mutsy. Właśnie zakupiłam używany Mutsy urban rider i jakos nie mogę odblokować tylnych kółek żeby były skrętne. Jest owszem ten przycisk ale jak go podnosze do góry to nic się nie zmienia..., czy ten mechanizm może się popsuć???
I jeszcze gnodolka, moim zdaniem ma za dużo luzów, jak wstawiłam tam żelazko (niby, że tyle waży dziecko :-)) to jest bardziej stabilny ale na pusto to rusza się gondolka. Czy ten mechanizm może się wyrobić???
 
Niki - aż dziwne... Jakby każde laboratorium miało własne normy. W kazdym razie, ja mam po dwóch godzinach 126, moja Pani Doktor nazywa to nietolerancją glukozy i zaleca mniej słodyczy.
 
reklama
Niki - aż dziwne... Jakby każde laboratorium miało własne normy. W kazdym razie, ja mam po dwóch godzinach 126, moja Pani Doktor nazywa to nietolerancją glukozy i zaleca mniej słodyczy.
No właśnie,kiedyś też była na ten temat dyskusja i część dziewczyn miała inne normy.Nie wiem od czego to zależy.Moja koleżanka pracująca w lab i robiąca wyniki mówiła, że" normy są standaryzowane dla różnych metod badań, jest rygorystyczny system kontroli z Łodzi"-to cytat z Jej słów:-).Ja miałam coś koło 106 po 2h i GIN był b.zadowolony.
 
Do góry