reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Hej Dziewczyny :)

Ja w kwietniu 2012 skończę 24 lata. Remik jest pierwszy i prawdopodobnie ostatni. Tak jak u Venus - P. ma dwoje dzdzieci z poprzedniego związku. Sytuacji z "zapominaniem" tabletki sobie nie wyobrażam. Jeżeli decydować się na dziecko, to razem :)

W ogóle Remi dziś cś mało kopie... Chyba pokombinuje z czymś słodkim, żeby go obudzić :p
 
Anastazja jak nie lubisz jak ktoś dotyka brzuszka idealna byłaby dla Ciebie koszulka z napisem "obiekt unikatowy- nie dotykać" widziałam taka w sklepie;-)
 
nie bylo mnie tutaj chwile a tyle do nadrabiania :-)
my wczoraj bylismy na imprezie ale malemu sie chyba nie podobalo bo caly czas tak kopal ze usiedziec nie umialam a w domu ciuchutko chyba mu tam za glosno bylo :)
ja dzis zakupowo kupilam dresik i buciki :) musze fotki zrobic :)
 
Anastazzja wrzuć na luz :)

My byliśmy na spacerze, bo pogoda piękna, później na małych zakupach i deserze lodowym - mężuś mnie zaprosił mmmmm mniami :) a teraz mam wrażenie, że kręgosłup mi zaraz odpadnie :D
 
Cześć Dziewczyny,
ja dziś też byłam na długim spacerze z P. po lesie i rozmawialiśmy o tym jak to będzie za 3 miesiące. Z jednej strony nie mogę się już doczekać, aż będziemy w trójkę, z drugiej coraz bardziej się tego boję.
Zakupiłam też dziś butelkę tommee tipee closer to nature, gdyż będę musiała raz na jakiś czas zostawić synka z mężem i wyruszyć na studia. Słyszałam, że ta butelka nie zaburza karmienia piersią. Macie może jakieś typy jeśli chodzi o smoczek? Chciałabym mieć w domu jakiś w razie "w" i to taki, który pozwoli mi karmić, z góry dziękuję za odpowiedzi :))
 
u nas był zwykły smok nuka czy aventu, nie pamiętam już, jakiś tani..:D za bardzo się przejmujecie dziewczyny:D a co do dotykania brzucha Anastazja to mój instruktor jazdy dzisiaj ciągle patrzył na mój brzuch i aż go ręka trzęsła, żeby pomacać i w końcu zapytał czy może:p
 
reklama
Ale to wszystko wyjdzie z praniu:) moja była chętna na smoka przez 3 miesiące tylko. ząbki ma w porządku mimo nie ortodontycznego smoczka. ale ja nie powinnam się wypowiadać bo przy Waszych rozkminach to ja wyrodna matka jestem, w ogóle nie pomyślałabym o niektórych rzeczach, którymi się przejmujecie:)
 
Do góry