reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

u nas lampki zawsze pojawiają się po wszystkich świętych, a właściwie to po 11 listopada... no ale wiadomo anielkaa Ty jesteś bliżej Laponii i św Mikołaja to zaczynacie wcześniej :pPPP
 
reklama
U nas Święta to szalony okres.
24.12 dodatkowo imieniny mamy (Ewa).
25.12. dodatkowo rocznica ślubu rodziców w tym roku na szczęście nie okrągła bo jak jest okrągła to świętujemy.
26.12 urodzinki Szymonka - zawsze muszę wszystko idealnie zaplanować na te urodzinki bo przecież już nic na ostatnią chwilę nie dokupię. Już myślę nad tortem...
 
Dziewczyny a mam pytanko do tych co mają dzieci... chcemy kupić chrześniakowi na gwiazdkę ten rowerek biegowy... Jakie Waszym zdaniem są lepsze... Te drewniane, czy metalowe??? Z hamulcem czy bez?? Może któraś z Was ma rozeznanie w tym temacie....
 
Alka ja nie pomogę bo młody ignoruje rowerki bez pedałów. A tak chcieliśmy mu kupić....Dobrze, że przed zakupem próbowaliśmy przymierzyć Go do kilku. Ale mój Szymon to chyba wyjątek:-)
 
Zrobiliśmy porządek w książkach, płytach i częściowo dokumentach ufff, chwila przerwy.

Znalazłam też ubranka Matiego, w sumie nie tak dużo nam brakuje choć część ubranek była pożyczona.

My w tym roku święta chyba sami bo moi rodzice zostaną z chorą babcią (może się wyrwą na 1 dzień) a teście mają jechać do córki do Warszawy. Ja już się będę bała ruszać, nawet te 120 km, więc te święta będą inne, ale na pewno też miłe. Byleby tylko na porodówkę nie trafić:-)
 
My te swieta spedzimy sami, z dala od rodzinki.Moze za rok do Pl sie wybierzemy, ale nie wiem.
Nastepne swieta to dopiero beda fajne ;) A dla tych co beda mamusiami po raz pierwszy to dopiero bedzie frajda ;))
 
Ja to jestem ciekawa jak te święta będą wyglądały....może dzidzia zechce wcześniej się do nas wybrać i będziemy już razem..., a jeśli nie no to będą to ostatnie święta bez maluszka:) Moim największym życzeniem gwiazdkowym do Mikołaja jest to, żeby dzidziuś był zdrowiutki no i takie pobożne gdzieś z boczku żeby poród w miarę spokojnie przebiegał:) Dla mnie Boże Narodzenie to zawsze jest czas magiczny, a w tym roku będzie szczególnie taki:) Echhhh jak ja już kocham tego brzdąca który mi co noc z całej siły wypycha pupkę, tak, że jej mogę dotknąć przez brzuch:)))
A święta spędzamy z moimi rodzicami, bo z nimi też mieszkamy no i może mama mojego D. się do nas wybierze....jeszcze zobaczymy co i jak:)
 
reklama
Do góry