reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Masz rację co do podnoszenia cen przed świętami-normalna paranoja się wtedy robi. Jak ja pomyślę ile mnie wydatków czeka w grudniu:-) i styczniu również,urodziny i imieniny A.,imieniny i urodziny teściowej,imieniny mojej mamy, prezenty dla rodzinki pod choinkę...chyba tez powoli zacznę się rozglądać.
 
reklama
Dzień doberek
Vileyka a na wigilię to już pewnie w domu byłaś z maleństwem co?? :-)

Co do prezentów, ja też zamierzam kupić w listopadzie, a trochę tego jest... Mamy czwórkę chrześniaków, plus dwie z nich mają jeszcze teraz urodziny, jedna 29.11, druga 12.12 ... No i jeszcze mój M. urodził się 22.12, a ojciec tego dnia ma imieniny ............ czasem mam wrażenie, że na koniec roku trzebaby zadzwonić do Providenta :DDDDD Dlatego co roku kupuję prezenty październik-listopad, bo tak jak napisała Marciaa w grudniu jest drożej
 
Do góry