reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

dziewczyny a jak u was z waga? ile juz przybralyscie ogolnie? ja po wuzycie u ginka myslalam ze padne trupem jak zobaczylam moja wage - bo szczerze mowiac nie wygladam za nic na tyle ile waze ..
 
reklama
mami oj tak humoru mu nie brak ;)
ostatnio przytył i brzuch mu się zrobił, trzymał mnie za brzuch i stwierdził że jego dziecko nie kopie go tak jak nasz synek mnie :)

heh az prawie oplulam monitor herbata :D moj to ostatnio wogole nie ma humoru nawet pozartowac nie idzie :no: przynajmniej wy mnie rozbawiacie czasami do lez:-)
 
ja pewnie będę najwięcej miała co do wagi, bo ważę 80kg, a przytyłam 6kg przez te 28tygodni :)

i na dodatek własnie jem rogala z nutellą ;D
no ale znow przytylas tylko 6 kg co robi mega wrazenie przynajmniej na mnie, bo ja w sumie nie jem jakos neiwiadomo ile a przez ostatnie 2 miesiace przytylam 7 kg :O po ciazy biore sie za odchudzanie i chce wazyc 50 kg jak kiedys .. :wściekła/y:
 
oj tam... ja mam 15 na+
A co do ruszania sie w czasie ciazy, to moja kolezanka jak mnie widzi jak jezdze na rowerze, to smieje sie, ze ja to chce miec na prawde latwy porod ;)Ale juz niedlugo rower odstawie, bo moj R sie krzywi, a po za tym jak pada to niefajnie sie jezdzi
 
oj tam... ja mam 15 na+
A co do ruszania sie w czasie ciazy, to moja kolezanka jak mnie widzi jak jezdze na rowerze, to smieje sie, ze ja to chce miec na prawde latwy porod ;)Ale juz niedlugo rower odstawie, bo moj R sie krzywi, a po za tym jak pada to niefajnie sie jezdzi
ohoh, odwaznie :-) ja nie pamietam kiedy na rowerze ostatnio jezdzilam, w sumie szkoda:-) zreszta podzas karmienia dzidzi chcac nie chcac cos tam zawsze sie schudnie bo w sumie je sie same dietetyczne rzeczy jakby nie patrzac :tak:
 
reklama
Do góry