reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Justyś gratuluje synka:-)
Anielka współczuje bólu zęba!
Alka imię przesłodkie:-D

ja na temat porodu sie nie wypowiadam mogę powiedziec ze sie boje i tyle. probuje o nim nie myslec nawet.

nosz kurde mac ale sie wkurzylam robilam zdj brzuszka i siebie dzisiaj rano bo chcialam na forum wstawic i mamie powysylac a tu co !!! wkladam karte z aparatu do laptopa a zdjec nie ma nie zapisaly sie no szlag by trafil az prawie rzucilam aparatem(dobrze ze sie opamietalam, bo to K. )
no nic bede musiala znowu ale mi sie nie chce :/

ale jestem glodna! ale na nic nie mam ohoty i wszystko mnie brzydzi. ehhh zwariuje zaraz.
 
reklama
bakalia - wiec nie ma sie o przejomowac, wychodzi na to ze bedziemy mialy lekki porod haha :-)

mami - zlosliwosc rzeczy martwych :wściekła/y: ja wlasnie mam ochote rozwalic laptopa bo literka ' c' sie zacina i musze za kazdym razem wciskac ja piec razy by wyskoczyla uhh :wściekła/y:
i rowniez jestem glodna a nie chce mi sie ubierac i isc do sklepu tym bardziej ze tez nie wiem czego mi sie chce :zawstydzona/y:


dziewczyny polecicie mi moze jakas stronke wam znana, na ktorej mozna ogladna filmy online, bez zadnych wysylan smsow itepe?
 
haha, tak tak ;D nie wiem czy u Wasi faceci też to mówią, ale P. od jakiegoś czasu pyta się mnie czy bardzo się zmieni tam na dole, przeżywa to jak to będzie jak mały będzie miał dużą główkę i nie da rady wyjść..

navod.onet.pl masz kilka filmów i oczywiście seriale które lecą w tv , polecam też tvnplayer.pl do oglądania seriali i programów z TVN ;)
ale jak polecam tak samo iitv.info jak Justyś ;)
 
Ostatnia edycja:
dzieki za stronki, pozniej zamierzam cos obejrzec bo A wraca dopiero kolo 19-20 ..
a teraz jednak wzielam sie za robienie spagetti z sosem pomidorowo serowym - mniam! i czekam wlasnie az mi sie makaron dogotuje bo umieram z glodu :D

moj A. pyta sie, czy jesli tam na dole mi sie wszystko powiekszy tzn rozwarcie do porodu, to czy to wroci na swoje miejsce napewno haha, oni sa zabawni :-D
 
ja stwierdziłam, że skoro martwi się o naciągnięcie tam to może cc wybierzemy ale stwierdził że nie że lepiej normalnie tylko żeby wszystko było potem na swoim miejscu ;D

mami oj tak humoru mu nie brak ;)
ostatnio przytył i brzuch mu się zrobił, jak leżeliśmy wieczorem to trzymał mnie za brzuch i stwierdził że jego dziecko nie kopie go tak jak nasz synek mnie :) a mi się go żal zrobiło, że on nie może czuć tego co ja ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ALKA Franco ładne imię :D lepiej niż Franciszek ;-) Tak oryginalnie.
No powiem Wam, że nam się też bardzo podoba :))))))))))))))))
Tylko chyba zostaniemy przy pisowni polskiej przez K, a nie przez C ... choć to jeszcze kwestia dogadania :)

FRANKO
:-))))))))))))))))))))))

Choć teraz jak tak patrzę to zastanawiam się czy FRANCO nie wygląda ładniej :) ... i znów mam problem :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry