reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Rety dziewczyny ja już wiem skąd u tu jest tyle stron :)) Zaczęłam szukać suwaczka i dopiero jak już wszystko zrobiłam zobaczyłam, że już pomagacie. Dziękuję
PS. muszę chyba coś jeszcze pokombinować bo go nie widać na forum, a w ustawieniach jest :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
anina mam nadzieje, że chociaż trochę entuzjazmu mu zostanie do końca ;D chociaż jedyne obawy o jakich mówi głośno to brak snu i "co my z nim będziemy robić" ;)
 
"co my z nim będziemy robić" proste,wychowywać :) a entuzjazm pewnie bedzie do samego końca,zdanie może się trochę zmienić już po wszystkim. koniecznie napisz jakie było jego wrażenie i czy faktycznie nadal przystaje przy swoim :D
 
Mój P też pyta co z nim będziemy robić :)) Gorzej, że żyje w słodkiej niewiedzy, że maleństwo non stop śpi, więc pierwsze noce będą spokojne... Ale wyprowadzam go z tej niewiedzy, albo przynajmniej się staram :-D
 
mężczyźni potrafią czasem być słodcy w tych swoich pytaniach, obawach itd ;-)
co nie zmienia faktu, że największa odpowiedzialność za maluszki spada na nas ;D
 
Ostatnia edycja:
Asteria-dobrze, ze juz jestes. Oszczedzaj sie jak mozesz ;)
Natalia- witaj!
Malutkans-ciekawa jestem jak tam Twoja upierdliwa sasiadka:-Dhihi
Fazerkam-w tych Atenach to macie teraz niefajnie. Trzymam kciuki zeby dalo sie tam jakos zyc. Pozdrawiam.
 
reklama
Zjadłabym jakiś makaron. Tanio zdrowo i szybko. Pomysły?

To raz.

A dwa - byłam dziś po wyniki z glukozy nr 2, czyli 75g. Noi chyba w normie - po 2 godzinach 117 - jak myślicie? Pytam Was, bo w tym głupim szpitalu nie wydają wyników, jeśli nie mam wizyty u lekarza umówionej. Tylko mi pokazała babka.
Durny przepis jakiś. Bo doktorek kazał mi iść do diabetologa po pierwszej glukozie, bo wyszło 145. I dał skierowanie na drugie obciążenie i z wynikami do diabetologa. Ale w tym szpitalu diabetologa nie ma, więc powiedział, żebym poszła w centrum do szpitala. No i mówię to tej babce w rejestracji, że tak nakazał doktor a ta, że nie.
Dała mi tylko karteczkę (karteczka z notesu, taka 10x10 cm), żebym ewentualnie poszła po pieczątkę od doktora, który właśnie przyjmował, że zgadza się na wydanie mi wyników. No i poszłam tam a tak kolejka i każda tylko na chwile, więc sobie uciekłam.
15.11 idę do niego na wizytę, ciekawe co mi powie. Tymczasem będę się nieco pilnować z cukrem tak czy siak.

No więc pytam Was, czy wynik 117 po glukozie 75, po 2 godzinach to dużo :) a na czczo miałam 76.
 
Do góry