reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Witam się szybciutko i zmykam ;-) mój mężuś drugi dzień wolnego przez te cholerne strajki :| :wściekła/y:co to dalej będzie z pracą :/ achhh
wczoraj miał malować łóżeczko ale jakoś siły zabrakło.. także dzisiaj walczy właśnie z malowaniem :-D mam nadzieję że ładnie mu to wyjdzie :-D a ja ogarniam chałupkę.. :) cieplutko ładniutko się znowu zrobiło.. idę na taras pozażywać słoneczka troszkę i popatrzeć jak mój ukochany maluję dziecięce łoże :)
miłego dnia Kobitki :)
 
reklama
Asteria, super że już Cię wypuścili. Nigdzie się nie dochodzi tak szybko do siebie jak w domciu... Nie śmigaj tam za dużo i oszczędzaj kręgosłup!
Marciaa, udanego wyjścia :)
Fazerkamm, tych rozrób to Wam nie zazdroszczę... ale taras i słoneczko... mmmm... :)
 
Witam się z deszczowego niestety Krakowa! Zapowiadają ostrą i długą zimę grrr:-(

Mój Mikołajek ostatnio z upodobaniem kopie w prawy bok o różnych porach, ale jak tylko tatuś przyłozy rękę to przestaje. Ł. poczuł go może ze 2 razy. I czkawek nie miewa w przeciwieństwie do Matiego, który już w tym okresie ciągle miał:-)

Melisa, ogromne gratulacje!!!! Kamień z serca, nie? A gdzie się broniłaś, na UJ?
Kurczę, a ja myslałam że Ty germanistka jesteś:-D

Cukiereczek wytrzymaj jeszcze trochę, my będziemy trzymać kciuki. Ale przede wszystkim postaraj się uspokoić, jesteś pod dobrą opieką a 1300 gram to już całkiem sporo.

Asteria, dobrze że jesteś już

Marciaa, to udanego wypadu, fajnie Wam!

Miłego dnia wszystkim!
 
Cześć Dziewczyny mogę się dołączyć? Macie tu już 755 stron więc pewnie nie dam rady wszystkiego przeczytać, ale bardzo chętnie Was poznam i razem z Wami poczekam na moje szczęście. Termin mam na 31 stycznia, będziemy mieli chłopca- Jasia. Pozdrawiam :)
 
Gośka mam taką nadzieję, poza tym teraz jak wejdziemy niedługo w trzeci trymestr, niektóre z Was pewnie już w nim są, to chyba będzie najwięcej pytań :) Fajnie, że jesteście taką zgraną grupą
 
reklama
Witam mamusie :-) A ja wróciłam właśnie od lekarza i jestem zadowolona, bo wyniki znacznie mi się poprawiły, i nadrobiłam utracone kg:)
Mój D. malował pierwszą warstwę łóżeczka na weekend, teraz twierdzi, że to nudne zajęcie więc odpuścił sobie, chyba sama je przemaluję;-)
 
Do góry