reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

w ciąży tylko APAP,możesz brać ile potrzebujesz. ja w poprzedniej miałam problem z kręgosłupem. w 8 miesiącu zgłosiłam się na IP z silnym bólem,okazało się że mała uciska nerw. dostałam zastrzyk i ogromne pudełko APAPu.
 
reklama
hej dziewczyny, kraków i okolice rzeczywicie dosyc spoko pogoda, ale ja dzis przesadnie ubralam nawet rano szaliczek i rękawiczki hehe :-) byłam po odebranie telefonu z naprawy, poszlam do sklepu po czym okazalo sie, ze telefon nadal jest uszkodzony wiec musze dalej meczyc sie ze starym. :wściekła/y:
Malutka wierci sie okropnie, dawniej nie czulam jej ruchów az tak mocno i wyraznie, teraz czuje je coraz wyzej niekiedy, i dosyc mocno, i cieszy mnie to! NIedlugo musze wybrac sie do lekarza, bo ostatni raz bylam w 20 tygodniu, prawie 2 miesiace temu, i tesknie za widokiem na usg :tak:
Zrobilam zakupy, zaraz bede wcinac zupke chinska, bo mam taka ochote, ze hej!
wczoraj mialam lekkie podłamanie ze wzgledu na to, ze A ciagle jest w pracy i wraca pozno ..
wiem, ze robi to dla nas, jednak widuje go coraz czesciej tylko wieczorem kiedy trzeba zaraz isc spac ..
ale doszlam do wniosku ze nie ma sie co łamac, jakos przetrzymam, i bedzie tylko lepiej ;-)
bo jego milosc czuje tak mocno aktualnie jak nigdy jeszcze i jestem szczesliwa ;-)
 
Gabryś faktycznie dawno byłaś na wizycie lekarskiej, ja mam teraz na 15 listopada i pewnie gdzieś na koniec listopada/ początek grudnia dostane skierowanie na USG. Co do ruchów, mi ostatnio mało chciałabym ciągle czuć synka, a tu nie ma tak łatwo bo to nie ode mnie zależne ;)
 
bakalia - ja nie wiem od czego to zalezy, pewnie od dzieciaczka.
dawniej moja mała nie byla jakos specjalnie czy ponad norme ruchliwa, a od pewnego momentu jak zaczela wariowwac to dzien i noc. nieraz budze sie w nocy, czy nad ranem a ona kopie :-)
 
u mnie mały jak zaczął od 19tc się ruszać to z tygodnia na tydzień co raz mocniej dawał czadu, ale teraz przez kilka dni jak trochę przesadziłam z pomaganiem przy remoncie to się uspokoił, daje znać ale w mniejszym stopniu.. chociaż właśnie leżę w łóżku i mi podryguje z boczku ;)
 
Witajcie mamusie ! :-) a ja mam jutro wizytę u lekarza;-) wcześniej tak miesiąc do wizyty mi się dłużył, a teraz nie wiem kiedy zleciał.
Też dzisiaj cały dzień latam po mieście załatwiamy z moim sprawy różne. Po wyjściu z urzędu miałam łzy w oczach, czasami nie cierpię tego kraju i porąbanego prawa, yhh. i tych pań w urzędach, za co im płacą...
A tak trochę się cieszę, bo moja przyjaciółka zrobiła test i pozytywny :D więc będę miała komu oddać ciuszki po mojej dzidzi;-)
Apap ja już brałam w ciąży, najpierw na straszne bóle głowy, a ostatnio na zbicie gorączki. Co mnie dziwi przed ciążą mi takie tabletki nie pomagały, potrzebowałam mocniejszych tabsów. A teraz po jednej ból mija;-)

 
ja mam wizytę w piątek,ale raczej nic ciekawego się nie dowiem. rutynowa kontrola wagi i szyjki,ciśnienie i do następnego razu. a usg dopiero w 33 tygodniu jak dobrze pamiętam,6 grudnia. natomiast ruchy czuję bardzo dobrze. mały szaleje,czasami się zastanawiam czy w ogóle sypia.
 
u mnie od paru dni mały regularnie budzi mnie ok 3 w nocy i urzadza sobie w brzuchu biegi przełajowe przez płotki
:-D
ja wszystko rozumiem, ruchy mnie cieszą, ale o tej godz chętnie bym sobie pospała na co synuś nie pozwala:-D
 
reklama
hej laseczki

co do ruchów nasza mała w okolicy 0.00-1.00 (w nocy) tak się uaktywnia że piżamka faluje :-D a że
zazwyczaj o tej godzinie jeszcze nie śpię to patrze sobie na brzuszek i na te harce.
Ok 1.00 pomyślałam sobie że sięgnę po komórkę i nagram krótki film z serii "nocne harce brzuszkowej panienki" ale jak tylko się ruszyłam falowanie ustąpiło, dzisiaj komórkę położę przy głowie i jak tylko się zacznie to złapię panienkę na gorącym uczynku :-D
 
Do góry