reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

no cóż jak to mój kolega zwykł mawiać " każdy orze jak może" z tym że akurat w tej kwestii to już przesadzają, no bo żeby brać za wystawienie L4 to już przesada, aaa... cytologię na pierwszej wizycie też miałam w cenie tak więc śmiało stwierdzam że dobrze trafiłam :-) a Pan doktor to przemiły facet, co chwile się pyta "maja Państwo jakieś pytania, czy wątpliwości ??? wizyta trwa ok 40 minut i zawsze ale to zawsze wychodzimy z niej uśmiechnięci. Oby więcej takich lekarzy było na świecie :-)
 
reklama
Nic tylko pozazdrościć takiego podejścia lekarza, chociaż ja w gabinecie jak tylko zaczęłam do ginekologa chodzić to spotkałam się z tak miłym doktorem, że naprawdę lubiłam przychodzić do kontroli itd - a że on już nie pracuje tak non stop tylko czasem jest to moją ciąże prowadzi Pani doktor która jest rodziną z tym lekarzem starsza kobitka, ale taka spokojna ;-)
 
Kasiu ja w Zielonce będę miała wizytę na nfz tylko musiałam na nią czekać miesiąc, ale będę miała robione USG w 3d i w ogóle, koleżanka poleciła mi lekarza, świetne ma rekomendacje podobno;-) A tak to chodzę do swojego co miesiąc na fundusz też, bo przeliczyłam tak samo koszty i nie wyrobiłabym z prywatnymi wizytami ( a chciałam) ale tylko mój D. pracuję a do tego mieszkanko na utrzymaniu. A jak zaczną się wizyty co dwa tygodnie to nie wyrobiłabym na pewno;-) Ale nie narzekam na swojego doktorka, potrafi mnie trzymać do 20 minut. dla mnie ważne, że jest cierpliwy dla swoich pacjentek i potrafi wytłumaczyć wszystko.
 
u nas jest ginekolożka 160 zł za wizytę; 80 zł usg; 50 zł cytologia; 30 zł wypisanie L4 lub każdej recepty; 20 zł ktg!!!

i na wizytę trzeba czekać ponad miesiąc bo o wolny termin ciężko a przyjmuje od poniedziałku do piątku od 15 do 20tej....

bo chyba ludzie myślą że jak drogo to profesjonalnie... bo ogólnie to różne opinie o tej Pani chodzą po mieście...


a mnie naszło na frytki i smażymy :)
 
cześć dziewczyny!!:)

ja zakupiłam dziś proszek do prania dla Hani:):) ale za pranie ciuszków zabiorę się dopiero na święta bożego narodzenia:p zastanawiam się jeszcze nad tymi chusteczkami huggisa newborn:) zaraz zabieram się za przejrzenie ciuszków dla córci i spisanie tego co potrzebujemy, a co już mamy, bo w listopadzie chcę już skompletować całą wyprawkę:):)

Antonufka:) cieszę się, że z dzidzią wszystko ok:* a jakie imię macie dla chłopczyka??? Hania mi też się bardzo podoba:) P. to wymyślił:) moja mama jest Anna, ale wszyscy Hanka na nią mówili:) a na drugie będzie mieć po prababciach-Krysia..chociaż moja miała na prawdę Maria a na drugie Krystyna, ale wszyscy do Niej mówili Kryśka:) więc marudzić nie mogę:p jego wybór bardzo mi się spodobał:D
 
Anastazja nie za późno na pranie w okolicach świąt? to trzeba jeszcze poprasować a przecież cały dzień w zaawansowanej ciąży nie dasz rady. Ja pranie włączam koniec listopada początek grudnia, zeby do grudnia poprasować wszystko
 
Anastazzja dla chłopczyka podoba mi się Antoni. Ale jeszcze zobaczymy, jak to będzie...

A ja się bardzo źle czuję, bo mnie strasznie wyprowadzono z równowagi. :(
Pójdę się położyć.
 
Ewelina:) ja termin mam na 2 lutego, więc spokojnie:) a jak będą święta to dużo czasu będę mieć:) poza tym mam dużo osób chętnych do pomocy:) a nie chcę, żeby ciuszki się kurzyły czekając na Hankę:) wtedy wypiorę też pościele, kocyki i inne rzeczy, które dostałam:)
 
reklama
tiramisu smacznego ;-)
antonufka lepiej sobie poleż i nie denerwuj się ;) co do Antoniego, ja chciałam ale dla P. to skojarzenie jedno "Antoniooo" z seriali dlatego odpadło na przedbiegach..
 
Do góry