reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

kochane witam sie :-)
dzisiaj odebrałam wyniki krwi i moczu i okazuje sie ze mam anemie :-( i bakterie w moczu a nic mi nie dolega:-(
polozna nie dala na jakies dodatkowe badania moczu ani nic. boje sie o moje malenstwo
na anemie przepisala zelazo ktore i tak juz biore od prawie miesiaca
jejku ale sie boje:-(
 
reklama
mami kochana co anemii to się nie wypowiadam, ale bakterie w moczu mam co drugą wizytę - spoko, to nic strasznego :) spróbuj kupić u siebie tam w aptece żurawinę w tabletkach i jedz wszystko co ją zawiera :) mi niestety żurawinka nie pomogła, gin zapisuje inne leki i no problem - bakterie znikają na 2 miesiące :p generalnie dzidzi nic od tego nie jest - rośnie jak na drożdżach
 
Witam się po długiej przerwie...
Czy Wy też tak nie możecie się doczekać stycznia??? :-p bo ja ostatnio co dziennie myślę o tym jak już będę leżała na porodówce z moim małym szkrabem :-) oczywiście kwestię porodu omijam, przechodzę od razu do tych przyjemnych spraw :-p

Mami bakterie w moczu to jeszcze nie tak źle... moja bratowa (jest miesiąc wyżej w ciąży) ostatnio odebrała wyniki moczu i miała obecne białko i krew... na szczęście wszystko już w porządku
 
Mami,ja miałam anemię w poprzedniej ciąży. zaczęła się w 6 miesiącu. do końca ciąży brałam witaminy i żelazo. z dzieckiem jest wszystko ok:)
 
mami a leukocyty masz w moczu? jak tylko bakterie nie przejmuj się, bo może pojemnik był zanieczyszczony, albo przed badaniem jak sie podcierałaś zrobiłas to niewłaściwie albo mocz został po kilku godz przekazany do badania. Mozesz zrobić posiew moczu
A na bakterie żurawinę, możesz też kupić sobie taką wit c 1000 i pić ją raz dzienni to zakwasisz mocz a bakterie nie lubią takiego odczynu
 
Mami anemie bardzo dużo kobiet ma w ciąży :) co do bakterii to miałam bodajże w 3 miesiącu.. lekarz przepisał antybiotyk i od tamtej pory nic się nie pojawiło.. bakterie w moczu też podobno dużo kobiet ma! nie martw się na zapas! wszystko będzie dobrze!! :)
 
Mami Bakterie w moczu to nie tragedia - kup suszoną żurawinę i zajadaj zamiast cukierków kiedy tylko możesz.
na niską hemoglobinę w poprzedniej ciąży moja pani gin zaleciła mi pić herbatkę z pokrzywy, która zwiększa przyswajalność żelaza, jeść dużo buraczków i chodzić na spacery - to naprawdę pomaga. Zobaczysz, będzie dobrze

Mami tak mi przyszło do głowy, że może u Ciebie trudno o takie polskie specjały a jak nie ma kto Ci przysłać pokrzywy, to ja Ci wyślę;) bo warto
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mami, moglas wlasnie jak ewelina napisala miec zanieczyszczone siusiu, a jesli faktycznie jest cos to powinnas duzo pic wody niskomineralizowanej i biegac do lazienki i robic siusiu. Mozesz sprubowac oprocz zurawiny, ktora w sumie najlepiej sie sprawdza np sok z czarne porzeczki, bo chodzi glownie o wit c. Tylko nie mysl, ze ci cytrusy zakwasza siusiu, bo tego nie zrobia.

zurawina jest w Hiszpanii do dostania, musisz zapytac o arándano rojo


anemie mam czesto, moze kup sobie zelazo dla kobiet w ciazy, pewnie zaraz po tym Ci podskoczy. Moze warto do diety wprowadzic zoltka i pasztety? jak mam za malo zelaza to od razu rzucam sie na jajka i pasztet i salate, nawet badan robic nie musze

magdalena, no czekam sobie na ten moment jak synusia bede juz tulic, na razie poki co mam inna juz troche wieksza przykleje:-D


pozarlam budyn migdalowy i najpiekniejsze, ze ta wielka micha byla cala moja:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem zła jak osa !!!!!!!!
Dostałam 100zł mandatu przez własną głupotę.... Zaparkowałam jak rozdziw to teraz mam wrrr
A pan ze straży miejskiej nie dał sobie nic powiedzieć, a jak poprosiłam o upomnienie, bo na wózek zbieram, to mi odpowiedział, że na wózek to od zawsze składają się rodzice i teściowie więc kiepski argument podałam... wrrrrrrrr co za baran no i jestem o stówkę lżejsza :(
 
Do góry