reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Rafaello w lodówce, zaczynam nadrabiać:-)

Marciaa, gratulacje! fajne uczucie, nie? choć ja swoją obronę bardzo źle wspominam, jedna stara panna chciała mnie zniszczyć, no odchorowałam to, ale obroniłam się tylko na 3...

Alka, gratulacje zdrowego syneczka. Mój też na szczęście zdrów!

Malutka, nie każde dziecko chce spać w turystycznym. Ja bym na początek brała tradycyjne. dopiero teraz Mati spi cały czas w turystycznym i baardzo go lubi.
Są niby regulowane wysokości a materacyk można dokupić taki jak do tradycyjnego, ale myslę że dla noworodka lepsze drewniane.

fazerkamm, ja jestem z Krakowa, tzn. od 10 lat, ale mieszkam daleko od centrum, więc tego sklepu nie znam akurat
 
kurcze dziewczyny...P. powiedział mi, żebym się już teraz do Niego wprowadziła i wcale się nie ucieszyłam:( nie dlatego, że nie chcę z nim mieszkać, ale dlatego, że nie chcę zostawiać tego mieszkania:( to tutaj nauczyłam się samodzielności i odpowiedzialności...mieszkałam w nim ponad 5 lat..od kiedy skończyłam 18 lat...włożyłam wiele wysiłku w to, żeby tanim kosztem je ładnie urządzić i muszę powiedzieć, ze mi się udało, bo każdy się nim zachwyca:) no, a teraz mam wprowadzić się do jakiegoś obcego mieszkania i zaczynać wszystko od początku...;/ wiem, że się powinnam cieszyć i wiedziałam, że to nastąpi, ale myślałam, że jakoś później trochę...:(
 
reklama
Do góry