reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

ja też miałam pomysł kupić turystyczne zamiast tradycyjnego, ale sie naczytałam o tych materacach.
Z resztą cenowo wychodzi taniej, a na tym mi teraz też zależy.

Właśnie wpierniczam tabliczke milki. Z orzechami. O 8:30...
 
reklama
malutkans ja podobnie jak dziewczyny będe miała normalne łóżeczko. Choć ostatnio stwierdziliśmy, że turystyczne też kupimy i zostawimy u teściów (bo mamy ich blisko).
 
dzieki za pomoc :) ale ja dalej nie wiem :) cos czuje ze lozeczko kupimy na ostatnia chwile :)
Goska nie ma tak zle z ta czekolada , ja w nocy zjadlam pol tabliczki :p
Oceanica nie przejmuj sie , mnie moj szwagier nazwal Fiona....az mialam lzy w oczach ale olalam kto sie glupim urodzil madrym raczej juz nie zostanie....
 
My mieliśmy dla Szymonka dwa łóżeczka. Turystyczne wszędzie z nami jeździło, a na codzień stało u niani do której prowadzaliśmy Małego. Drewniane jest ładniejsze ale mały nam się w nim obijał. Więc jak skończył 1,5 roku kupiliśmy trzecie - normalne łóżko dla starszych dzieciaków w IKEI.
 
Witam Was!
Mialam dzis okropny sen. Snilo mi sie, ze krwawilam!Obudzilam sie i zaraz do lazienki polecialam sprawdzic czy wszystko ok.Nie nawidze takich snow!!!
My lozeczko normalne drewniane kupujemy, a i tak na poczatku to pewnie maly bedzie z nami w lozku ;)
Dorotka-zdrowka dla synusia zycze!
Milego dnia!
 
Witam
ja pół nocy nie przespałam :/ nie dość że wszystko ale dosłownie wszystko mnie bolało.. śniły mi się jakieś głupoty.. :/ to tak prykałam że masakra mój M. pewnie się za głowę złapał hihihihi w sumie nie za głowę tylko nos haha (on nienawidzi jak kobieta pierdzi) :cool:
wczoraj hormony u mnie dały popalić :-) skrzyczałam mężusia.. wygarnęłam mu wszystko co mi leżało na duszy i chyba aż trochę przesadziła bo biedak po moim monologu poszedł do sypialni i leżał po ciemku i rozmyślał.. a dzisiaj rano jak wychodził do pracy przyszedł do sypialni dał mi buziaka, pogłaskał brzuszek i powiedział że NAS bardzo kocha :-)

oceanica ludzie naprawdę potrafią być bezczelni... szkoda słów i nerwów na takich :/

ps. jeszcze tylko 14 tyg!!!! 98 dni :-D
 
hej

zdrowka dla synusia Dorotka

mnie tez sie lipnie dzis spalo, powiem okropnie, ale nic mi sie nie snilo.

na poczatku mialam kolyske, jak mala zaczela sie przewracac na brzuch zamienilam na lozeczko ze zmienianym poziomem. Jak zaczela mi w nim wedrowac to zalozylam ochraniacze na scianki i tyle, teraz czekam po woli na kolejna zmiane. Turystyczne tez mam, sluzy mi za chwilowy kojec w innej czesci domu.
 
reklama
Oceanica...skandal..cham i prostak... ale nie przejmuj się:*

Fazerka...może do małej główki mężusia coś dotarło??:p

zabieram się za sprzątanie, bo koleżanka ma mnie odwiedzić:):) znacie jakieś szybkie i TANIE ciasto do zrobienia? bo u mnie krucho z finansami, a chciałabym ją jakoś ugościć:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry