reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

wow myszka ales skrobnęła :-)

Anisia gratuluje bryki...:) ja w grudniu- na poczatku albo na koneic listopada uderze po mutsiego :) ale wozeczek wybraliscie fajny. oby kolka sie dobrze sprawowały :)

Alka no tak połówkowe!! powodzonka :)

ja mam nast wizyte 11 pazdziernika wiec glukozke sobie zrobie w 1 tyg pazdziernika...ale tez 50.

no nic ja dzis mam dzien ogarniania pracy licencjackiej ale widze bledy. zamiastl icencjacka to napisalam magisterka w rozdziale ale osioł!
 
reklama
hejoł :))
Ktos sie pytal na kórym jestem roku studiów i na jakim kierunku, a wiec 5 rok Pedagogika, Specjalizacja: Pomoc Społeczna i Socjoterapia. Ostatni rok na szczescie, kiedys moze sobie zrobie jakas podyplomowke, narazie chce napisac magistra, obronic i miec swiety spokoj na jakis czas :p.

Anisia bardzo ładny wózio :))

Ja wczoraj bylam u szwagierki, ktora mi niegdys dokuczala ale o tym juz wiecie ;P i musze przyznac, ze bylo bardzo fajnie :) Jednak jak sie z kims dlugo czlowiek nie widuje, to jak sie raz na jakis czas zobaczy to od razu inaczej :) Dostalam od niej Aventa do sciagania pokarmu, nianię, dwa samochodziki, karuzelke do lozeczka i taka fajna zabawke do kapieli. Wszystko uzywane po jej córci, ale w swietnym stanie. Jagódka ma dopiero 2,5 roku takze stosunkowo niedawno zakupione. Pogadalysmy sobie o ciazy i naprawde nie pamietam kiedy tak dobrze sie dogadywalysmy :) Mogloby byc tak zawsze miedzy nami :) Takze niedziele zaliczam do bardzo udanych :))

U mnie dzis na obiadek fasolka po bretonsku, Mężus niedawno poszedl do pracy wiec pozostaje mi samotne popoludnie dzisiaj. Musze sobie troszke polezec, bo jakas zmeczona ciagle jestem.

Buziaki dla was dziewczeta :)
Anina powodzenia jutro na wizycie :)))
 
Ewelinka jeszcze nie zaczelam hihi :p licencjacka tez pisalam na hopsiup :p temat tez jest w sumie jeszcze dopracowywany :p licencjata pisalam o agresywnych gimnazjalistkach :p a teraz moj temat to: zazywanie środków psychoaktywnych przez młodziez, a ich funckjonowanie w poszczególnych sferach życia, prace bede pisac na podstawie wspomnien osob które zwalczyły uzależnienie. mam grupke ludzi, ktorzy w młodosci "brali" i chce by opowidzieli jak wygladalo ich zycie, kiedy zazywali srodki psychaktywne, jak bylo w domu, jak w szkole , jak miedzy rowiesnikami :p Musze najpierw ten temat dobrze sformulowac, bo chce by jasno przekazywal to co chce zbadac :p
 
Anisia fajna bryka :)

Aninaa to ja będę trzymać kciuki za ciebie jutro, a ty za mnie w czwartek :) i obyś poznała płeć maluszka :)


Ja siedzę w pracy z nogami na biurku i zastanwaiam się czy zająć się jakąś pracą czy nie :p
 
Moja Ginka powiedziała że 50 nie ma sensu robić. :angry:Kupiłam glukozę 75 g w aptece- rozpuściła w szkalncewody i wlałam w butelkę, rano pobrali mi krew na morfologię i cukier , wypiłam glukozę - bez cytryny bo może zaburzać wyniki (blee ohyda) :crazy:- po godz pobrali mi krew ponownie i kazali siedzieć, po 2 godz ponownie pobrano krew i nareście byłam wolna. :rofl2:
Niestety wyniki były nie najlepsze. Dzis byłam na wizycie w poradni cukrzycowej, grozi mi insulina ale narazie myusze pokombinować z dietą i pomierzyć cukier. :no:
Nie mogę doczekac na na nastepne USG.
W piątek, sobotę i niedzielę byłam na moich studiach podyplomowych - mamy juz zaczynać pisać pracę końcową.
Pozdrowionka dla wszystkich , uważajacie na siebie. :-)
 
reklama
Do góry