reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

dzien dobry :) sloneczny dzien dzis u nas. moj maly tez ma czkawki :D no i jak narazie stwierdzam ze zostanie pilkazem bo tak mnie kopie ze spac nie moge :) milego dnia ... u nas sie dzis gril szykuje mniami
 
reklama
Marcia Franiu super :p moj dziadek od mamy strony mial na imie Franek :) charyzmatyczna postac była z Dziadzi :)

Ja dzisiaj do 14 znowu sama bo moj M. na nadgodzinach. Nie mam pomyslu na obiad, w ogole to az mnie sciska w brzuchu jak sobie pomysle, ze ejszcze tydzien laby i znow szkola. mam nadzieje, ze dam rade prawie codziennie dojezdzac 26 km w jedna strone... niekiedy autkiem, czesciej niestety autobusem.
 
Witajcie kochaniutkie dzis lepiej sie czuje wiec chce to wykozystac na zrobieniu gołabkow spokojnie powolodku.

Widze ze jest temat imion dla syneczkow my wybralismy Remigiusz Remi albo Borys co o tym myslicie?.Dzis znalazłam w internecie Polski koscioł katolicki w Nice gdzie bardzo bym chcciała ochrzcic naszego syneczka wiec napisałam emaila do ksiedza proboszcza jakie potrzebujemy papiery itp i mam nadzieje ze sie zgodzi.Powiem Wam jeszcze co moja tesciowa mysli na temat chrztu Ona by chciała zebysmy zostawili małego zeby sam podjoł decyzje wiary jak bedzie duzy.Ja powiedziałam NIE bo moja wiara jest wiara katolicka i w takiej wierze nas wychowała mama wiec teraz jabede mama i w tej samej wierze wychowam mojego synka a jesli bedzie starszy w wieku w ktorym bedzie mogł sam podejmowac decyzje to moze wiare zmienic ale puki co to ja decyduje tak jej powiedziałam a moj M powiedziała Kochanie zrobimy tak jak wazasz a nie tak jak uwarza moja mama i za to go kocham....
 
Dzień dobry:) Piękny dzionek, słoneczny:)
Słuchajcie, dziś w nocy obudził mnie taki potworny ból, takie kłucie jakby w miejscu gdzie jajnik. Myślałam, że zwątpię:( Potem ten ból minął i trochę pobolewało podbrzusze przez dłuższy czas. Nad ranem minęło i do teraz wszystko jest już dobrze. CO to mogło być? Wystraszyłam się porządnie:(
 
Sarat:) ciesz się, że Ci tydzień laby został;) moja politechnika zaczyna już w poniedziałek:D:D:D co prawda z mojego obecnego miejsca zamieszkania mam 15 minut na piechotę (no dobra w ciąży 30 minut, bo jakoś nie umiem szybko chodzić w tym stanie;P), ale teraz jak się przeprowadzę do mojego to będę musiała dojeżdżać prawie 20 minut skm, a potem jeszcze z 10 minut iść...;/

Anisia..nie mam pojęcia, może coś Ci dzidzia uciskała?
 
witajcie!
U mnie tez baaaardzo slonecznie
Ankaska-biedactwo, odpoczywaj ile tylko wlezie
Fiona- imie Remik jest fajne (moj maz tak ma)
Anisia-moze to nic powaznego, skoro przeszlo, ale wiadomo-lepiej na zimne dmuchac.
Mnie dla odmiany boli kregoslup jak w leze na plecach.
Pozdrawiam jesiennie:-)
 
Anastazja nio ja tez jak jade autobusem to najpierw jade miedzymiastowym, pozniej musze jechac miejskim autubusem z 10 minut i jeszcze z 15 isc piechota a jak nie ma autubusu miejskiego to tuptam pol godziny skrótami.najbadziej mnie przeraza to wstawanie o 5:40 zeby zdazyc na autobus bo autem jade okolo 30 min max a autobusem miedzymiastowym 45-50 :/.
 
reklama
ewelina u mnie tez sa niewygodne. Ostanie zajecia jakie mialam w ubieglym semestrze były dla mnie koszmarem, bolal mnie kregoslup i nie moglam wysiedziec. wychodzilam w polowie zajec zeby moc odetchnac... a to byl poczatek ciazy, nie wiem jak dam rade teraz :p postaram sie bynajmniej :p wrocilam na dzienne zeby nie placic na zaocznych, bedziemy miec z Męzem teraz inne wydatki :) .
 
Do góry