reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Marciaa no gratuluję wyboru imienia - u nas Franek to był pierwszy typ i w sumie do dziś nie odpadł jeszcze, bo Franek podoba nam się bardzo ale wciąż nie wiemy czy zgodzą się tak właśnie zapisać w urzędzie... Bo Franciszka to nie chcemy heheh

a co do czkawki, ja czuję gdzieś tak od tygodnia... co 2 dni średnio - fajne to uczucie :)
 
reklama
czkawki ??? o cholindzia to ja już nie wiem czy czułam coś takiego czy nie ;-) generalnie to mała fika sobie w brzuszku czasem tak intensywnie że widać na skórze :-)

Anastazjaa X lander lepszy :-)
Ala mam kuzyna Franka i extra gość, mam trzech kuzynów Franka, Tadka i Józka (bracia) każdy z nich jest rudzielcem, wysokim i postawnym przystojniakiem :-) definitywnie łamią mity o rudzielcach ;-)
 
Właśnie dużo Franków teraz. U moich znajomych w maju urodziło się dwóch, w listopadzie jeszcze jeden.

Wiem, że mi tego nie napiszecie, ale jak czuć czkawkę? Takie szybsze gazy? Króciutkie? Bo ja coś takiego czuję od dawna i nie wiem czy to to Wera mnie trąca czy jej czkawka :)

A co do studiów - ja po turystyce jestem. Najpierw licencjat z Obsługi Ruchu Turystycznego, potem magisterka Turystyka i Rekreacja na AWFie. W sumie to przypadkiem było. Bo chciałam na projektowanie ogrodów, a że po egzaminach byłam na liście rezerwowych (na całkiem niezłej, 9tej pozycji) a musiałam złożyć oryginalne papiery na Turystyce to musiałam je wyciągnąć z projektowania ogrodów. i tak oto poszłam nie tam, gdzie do końca chciałam, a potem już poleciało - fajni ludzie, atmosfera, obozy, zajęcia...

Nachodzi mnie na architekturę jakąś, ale nie wiem czy sobie poradzę. Mąż mnie namawia i jak wszystko będzie sprawnie szło to moze w przyszłym roku się zainteresuję tym tematem, bo mi się chce uczyć.
 
Ostatnia edycja:
Hej

Wiem, ze jest duzo Frankow. Julek, Majek i Kubusiów. Mowiłam, Ł. ze jak zawoła Franio to przyleci do niego gromadka ale co tam. To nie jest przecież wyznacznik. Ja bardzo chciałam Makarego albo Maurycego lubię troszkę mniej popularne imiona ale OK. Wiem jaką radość sprawię tymi imieniem mojemu Ł. zawsze chciał mieć sowje Franeczka :))) a Franeckzi co znam fajne goście :))

Goska to widzę z tez po TIR. To jestesmy tirowki hihi
mnie korciło isc na hispanistykę moze nic straconego
 
Anastazzja doczekasz się i Ty czkawki - zobacz jak ja długo czekałam na ruchy i też się doczekałam :)

Gośka ja czkawkę odczuwam w taki sposób, jakby mnie mały kopał non stop w jednym miejscu... w odstępie około 5 sekund czuję takie właśnie "kopniaczki" w tym samym miejscu i trwa to od jednej do trzech minut :) ... pewnie te kopniaczki to są główka hihi ... i co najśmieszniejsze, że jak poczuję czkawkę np rano to zazwyczaj zdarza się jeszcze raz albo i dwa tego dnia :)
oooo właśnie mnie mały kopnął - chyba nie lubi jak za dużo o nim opowiadam :)

Co do imienia, to u nas co chwile coś się pojawia i odpada.... W tej chwili zostały nam dwie propozycje: Adaś albo Franek... co nie jest powiedziane, że imię będzie zupełnie inne :)
 
Witajcie ;-)
Właśnie wróciłam z zakupów i w przypływie chwili kupiłam małemu kocyk ;-) na razie ten mniejszy i cieńszy, w pięknych odcieniach kremowego i brązu z LOVI ;-)
Co do Franków, mam wujka o tym imieniu.. hm, trochę dziwny człowiek ale nie najgorszy ;-)
Miłego dnia ;-)
 
Alka zarówno Adaś jak i Franek jest bardzo ładnie :) moja córka miała mieć Franek na imię gdyby okazała się chłopcem :) ale jest Ola.

a jeśli chodzi o czkawkę to czujemy od bardzo dawna :) zarówno w dzień jak i wieczorami.
 
reklama
a ja się tylko przywitam przeproszę za dłuższą nieobecność i obiecuje że więcej na ten i inne tematy wieczorem albo późnym popołudniem, bo teraz zmykam się ogarnąć i do ikei i na zakupki może coś dla małej:-)

więc całuski w brzuszki dla maleństw i znikam buźki:-):*:*:*
 
Do góry