reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Weekendzik, więc wszystkie pewnie korzystają z uroków życia rodzinnego :)
Tak się szkolno-akademicko zrobiło. Ja jestem po germanistyce. Fajnie było, setki książek w tamtych czasach przeczytałam i cieszę się że tak się przykładałam do zajęć z literatury, bo uwielbiam czytać a coś mi się widzi, że już więcej czasu i motywacji do czytania jak wtedy to w życiu nie będę mieć...

My dziś zakupowo. Pierwsze koty za płoty: body, pajacyki, skarpetunie, czapeczki i kombinezonik. Muszę przyznać, że trochę nieswojo się czuliśmy kupując te rzeczy, ale spodobało się nam i chyba szybko dojdziemy do wprawy :D
Zdjęcia może jakieś porobię i wrzucę na zakupowy wątek niebawem.
No i zachciankę wspólną z M mamy - zachciało nam się sałatki jarzynowej takiej jak u mamy. Biedny pojechał właśnie na zakupy jedzeniowe jeszcze :)
 
sarat a na którym roku jesteś?
ja też bym poszła na kolejne studia ale finansowo nie damy rady
Dziewczyny nadal tak często siusiacie? ja mam wrażenie że coraz więcej, w noc wstaje po 5-6 razy, w dzień co godz
 
Sarat..to współczuję...;/;/;/ a co studiujesz?:)

Ewelina...u mnie krzesła wszędzie też niewygodne na uczelni, ale postanowiła mieć poduszkę w szatni i zabierać na zajęcia:D:D ja siku też robię często:):)

a ja dziś oglądałam znów tego grandera...i powiem Wam, że nie wiem co zrobić...nie podoba mi się tak bardzo jak x-lander, ale ma DUŻO więcej zalet:):)

w ogóle Hanka nienawidzi jak kładę się na boku...normalnie od razu zaczyna wtedy kopać brzuch:p tzn w tym miejscu na którym leżę, a jak zmieniam pozycje to przestaje:p:p taki charakterek ma baba:D
 
A ja się witam:)
prawie noc już:-)
My z moim K dzisiaj ikee zaliczylismy ale jedyne co kupilismy to posciel dla nas i nic dla niuni :-( ale nie bardzo bylo nawet co, bo jakies takie wszystko nijakie dla mnie bylo:-(
za to w drodze powrotnej zachaczylismy o c&a kids i... wszystko tam takie sliczne i dla mojej niuni, oczywiscie nic nie kupilam chociaz mialam taka ochote kupic kaftanik taki sliczny bialy, ale tesciowa z nami byla i jak zwykle sie wtracila.... eh juz mam tego dosyc:-(
kobieta z niej dobra ale za bardzo sie wtraca w przygotowania na przyjscie niuni, a ja nie wiem jak jej to powiedziec :-(

dosyc mowienia o moich niedogodnosciach:-)
widze rozwinal sie temat studiow, ja bardzo marze o wydziale chemii na UAM'ie e Poznaniu, ale narazie to tylko marzenie i jak narazie sie nie bardzo zapowiada na jego spelnienie:-(

Ja moją Emilke czuję bardzo i czesto i zdarza sie ze nawet sobie leze i ogladam jak niunia kopie bo wszystko widac na brzusiu pieknie:-) ostatnio sie z nia nawet bawilam hihi ona kopala a jak przestawala to ja szturchalam paluszkiem po nozkach i znowu kopala:-)
martwi mnie tylko ze nie czuje ruchow raczek moze dlatego ze sa nisko i nie czuc albo nie ma az tyle sil :-(
i nie wiem jak wyglada czkawka i niewiem czy moje dziecie ja ma w ogole:-(

I ubranka mam juz 2 szuflady i troszke z wyprawki kupione. Ostatnio spisałam z bb z naszego watku liste wyprawkowa i mam ja na kartce i wykreslam co juz mam:-)
takie male zorganizowanie z mojej strony az sie sama sobie dziwie hihi:-)
w ogole nie moge sie doczekac jak ostatnio sobie tak myslalam i skladalam ubranka dla niuni to az sie poplakalam ze szczescia i niedoczekania:-)

Ostatnio dostalismy wozek bebecar gondola + spacerowka,
mamy fotelik do auta maxi cosi, 2 bujaczki , i krzesełko do karmienia jak bedzie wieksza:-)

W ogole to moj K. nierozumie ze dziewczynki powinny chodzic w rozowym, bo wtedy od razu widac ze dziewczynka i sa slodkie ehhh
juz niewiem jak mam mu to przetlumaczyc:-(

tymczasem koncze juz bo K. sie smieje ze cała strone mi to zajmie hihi\

buziaki dla wszystkich i kazdej z osobna:-)

ciazko was nadrobic:-)
 
reklama
a ja niedawno wrocilam z grila i tak przemarzlam brrr teraz sie poje ciepla czekolada :)
Vileyka wszytskiego najlepszego !!!!
Ewelinka ja tez chodze czesto siusiac czasami ze 4 razy w nocy.
 
Do góry