reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Kochane a co myslicie o bobomigi : Klub KOKO : ?????
Dzisiaj Reni Jusis opowiadala o tym w DDTVN, fajnie o tym mowily dziewczyny, ja zanm osobiscie synka mojej kolezanki it faktycznie bylo slodkie jak chodzil i migal i 9miesieczny malec sie ze mna porozumiewal!!!!!! Moja kolezanka mowila, ze ludzie sie na nia dziwnie patrza i to jest jedyna wada- glupie komentarze.....
 
a ja wczoraj czytałam o pieluszkach eko i z tego co zrozumiałam tak tanio nie wychodzi to wcale, tym bardziej jak się nie chce prać codziennie...czyli zostaja jednak raczej tylko jednorazówki;-)
a co do tego klub koko hm sama nie wiem, może nie głupie
 
Ostatnia edycja:
Witam Mamusie!!
ja muszę powiedzieć że pierwszy raz od początku ciąży pospałam sobie nawet dosyć dobrze :-D spałam aż jakieś 11h :-D z jedną przerwą na siusiu o 6 rano :-D no i później już mi ból kolan i bioder zaczął dokuczać więc się musiałam podnieść z łózia :-D

Anastazja gratuluję półmetku!!! :-D
MegiPegi haha dobre..!!! Dr. Google :-D ja też jestem tego zdania.. oczywiście jak coś komuś dolega można poczytać itp. ale nie brać tego wszystkiego do siebie, bo byśmy powariowały!!
ja dokładnie te same wątpliwości posiadam :) ale to pewnie całkiem normalne i naturalne :) no i wiadomo te rosnące kilogramy hihi ;-)
 
Pomysł z miganiem może i dobry, ale nic nie poradzę że od razu mam przed oczami sceny z filmu "Meet the Fockers" ("Poznaj moich rodziców") :D i Roberta De Niro ze sztucznym biustem do karmienia małego :):):)
 
Anastazja- gratulacje! Chyba każda z nas czekałą na te magiczne 12 tyg a potem 20
Ewelina- nie zgodze sie z Tobą- ja swoją małą wychowałam na eko pieluszkach- koszt całości- 70 sztuk tetry+ 4 otulacze+ 3 paczki bibułek+1 kieszonka(na próbę ale nie używałam). Nawet z kosztami prania, prasowania wyniosło mnie duuuuuużo taniej. Prałam co 3 dni na poczatku a potem już mniej
Jest wiele wersji pieluszek eko- jak decydujesz się na tą droższą to wychodzi dużo drożej, to fakt. Ja miałam zapas tetry i 2 otulacze na każdym etapie- w sumie lepsze byłyby 3 bo czasem przemokło ale to nie było zbyt często. Teraz dokupie tylko otulacze bo resztę mam a Lidka jeden całkiem zużyła, w pozostałych wymienię rzepy i dokupię dla własnego komforu
 
hej

witam czwartkowo, zajeta strasznie ostatnio jestem

ja jak wrocilam po urodzeniu synka do domu to moja babcia go zobaczyla i powiedziala: o matko jaki on malutki (57cm, 3680kg) wracaj z nim do szpitala bo sobie nie poradzisz!

jak ja dostalam swojego ropusznika po porodzie 48 cm i 3140 to dopiero bylo jak to male zlapac by nic jej nie zrobic:-D spoko sarat, widzisz, ja na zapas kupilam troche mniejszych, gdyby jednak bylo male. Mysza plywala w rozmiarze 50 jakbym same 56 kupila to by dopiero bylo;-) zapytaj jakie Ty mialas wymiary po porodzie, dzieci czesto, choc nie zawsze sa w podobnych wymiarach co mamusia gdy sie urodzila.
 
Witam Dziewczyny!
Liv- no to Twoja Coreczka byla Kruszynka :-) Jej, chyba faktycznie musze dokupic wiecej malych ubranek :-)
Malutka- udanej wizyty!
A ja wlasnie pije kawke, jem ciasteczka, kupilam w piekarni po drodze :-) Przybywa mnie tu i tam. I jeszcze pierwszy raz mam celulitis na udach. Masakra :szok:
Milego dnia :-)
 
Sarat- zapomniałam Ci odpisać, głuptasie, nie martw się, większości ludzi wydaje się że dzieciaki to się takie duże rodzą a one naprawdę wyglądają jak laleczki na początku:tak: Pamiętam że nikt nigdy nie przyniósł nam ubranek które dało się założyć Lidce w ciągu 2 miesięcy- zawsze te ciuszki były sporo większe a znajomi mowili- " o matko, to ona taka maciupka jest? Myśmy się nie spodziewali". A ona była typowym średniaczkiem- 53cm i 3370g- rozmiar 56 na początku był ogromny choć jak te ubranka zabierałam do szpitala to wyglądały na takie maluteńkie:-D Z kolei szwagierka jak urodziła teraz synka z wagą prawie 4 kg i słusznym wzrostem to nie wiem czy nosił rozmiar 56 czy od razu 62
Ale martwić się nie ma co- najwyżej będzie dla następnego- dziewczynki zazwyczaj rodzą się mniejsze;-)
 
reklama
Pomysł z miganiem może i dobry, ale nic nie poradzę że od razu mam przed oczami sceny z filmu "Meet the Fockers" ("Poznaj moich rodziców") :D i Roberta De Niro ze sztucznym biustem do karmienia małego :):):)
Mam identyczne skojarzenia:-D
Ja tam nie miałam problemu, żeby komunikować się z moim Synkiem bez boboznaków. Kwestia dwóch tygodni obserwacji:-) Niemowlęta (nawet te najmniejsze) naprawdę zachowują się inaczej, np. gdy są głodne a zupełnie inaczej gdy potrzebują spokoju bo mają dosyć wrażeń.
Mam nawet wrażenie, że rodzą się z gotowym zestawem znaków. Może więc lepiej, żeby mamusia i tatuś wykazali odrobinę chęci i się ich nauczyli.
A zaoszczędzone pieniążki można wydać np. na basen
 
Do góry