reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
dziewczeta gratuluje zdrowych maluszkow :))

Ja dzisiaj byłam w sklepie z odzieżą używaną i pokupywalam pełno ciuszków dla dzidzi bo byly w takim dobym stanie, ze az sie same prosily o zakup :p przy czym cos mi sie wydaje, ze jakies takie male kupilam... :p Boje sie, ze Synek urodzi sie wiekszy i zadnych z tych rzeczy nawet mu nie zaloze :p nie bylo na ciuszkach nomalnych rozmiarow tylko wagi... ale wagi tez niewspolmierne bo niektore spioszki byly wieksze a niektore mniejsze a niby na ta sama wage, wiec bralam na oko :p I troche sie zdolowalam bo moja babcia jak zobaczyla to powiedziala ze za male i , ze chyba na lalke kupilam :| Mamcia wraca po 22 z pracy wiec zobacze co ona powie :p Toche mnie to smuci :( bo zaczynam myslec, ze kiepska ze mnie Mama bedzie skoro nawet na ciuszkach dla wlasnego dziecka sie nie znam :(( a co dopiero jesli chodzi o jego pielegnacje i wychowanie :(( Martwie sie zebym podolala. Chcec by Synusiowi bylo dobrze i by mu niczego nie brakowalo... bym umiala sie nim opiekowac. ahhh...
 
nie znam pasticio ale baaardzo chetnie poznam!!!!!!!!
to coś takiego jak musaka tylko że zamiast warzyw jest makaron :)

Anastazja hehe dobre!

Alka proszę bardzo :)

Sarat nie smutaj się!! chyba każda z nas się tym martwi czy sobie poradzi, jaką będzie mamą itp. ja się też zastanawiam czy sobie poradzę w nowej roki... ;-)

Fiona a ja bardzo poproszę o przepisy :) kiedyś byłam we Francji i smakowało mi tamtejsze jedzonko ;-)
 
Ostatnia edycja:
Sarat - przestan marudzic ;-) pewnie ze bedziesz dobra mama, kazda z nas ma pewnie jakies obawy ja tez :p codziennie gadam moejmu T ze sie powoli zamartwiam ze sie boje jakto bedzie itd biedulek sluchac juz mnie nie moze a co do ciuszkow ty chociaz cos kupilas :) a ja nie mam nic bo jakos ni emoge sie sama w sobie zebrac....
 
dziewczeta gratuluje zdrowych maluszkow :))

Ja dzisiaj byłam w sklepie z odzieżą używaną i pokupywalam pełno ciuszków dla dzidzi bo byly w takim dobym stanie, ze az sie same prosily o zakup :p przy czym cos mi sie wydaje, ze jakies takie male kupilam... :p Boje sie, ze Synek urodzi sie wiekszy i zadnych z tych rzeczy nawet mu nie zaloze :p nie bylo na ciuszkach nomalnych rozmiarow tylko wagi... ale wagi tez niewspolmierne bo niektore spioszki byly wieksze a niektore mniejsze a niby na ta sama wage, wiec bralam na oko :p I troche sie zdolowalam bo moja babcia jak zobaczyla to powiedziala ze za male i , ze chyba na lalke kupilam :| Mamcia wraca po 22 z pracy wiec zobacze co ona powie :p Toche mnie to smuci :( bo zaczynam myslec, ze kiepska ze mnie Mama bedzie skoro nawet na ciuszkach dla wlasnego dziecka sie nie znam :(( a co dopiero jesli chodzi o jego pielegnacje i wychowanie :(( Martwie sie zebym podolala. Chcec by Synusiowi bylo dobrze i by mu niczego nie brakowalo... bym umiala sie nim opiekowac. ahhh...

Sarat nie znam się na wychowaniu (to moje pierwsze dziecko), ale tak sobie myślę, że obawy są normalne. Każdy rodzic martwi się czy podoła, chce aby dziecko wszystko miało. Ja też czasem się martwię ale potem powtarzam sobie wszystko będzie dobrze :-)
Co do ubranek- to wydaje mi się- najważniejsze, że sprawiło Ci to przyjemność. Nawet jeżeli nie będą dobre to przecież nic wielkiego się nie stało.
 
reklama
Fiona poproszę koniecznie o przepisiki, uwielbiam francuską kuchnię:)

quiche lorraine-

składniki:
4 jajka
1 szklanka mleka
300g boczku wedzonego
1 opak ciasta francuskiego
ser tarty według uznania
szpinak (moze byc mrozony)

Przygotowanie:
Wysmaruj blache oliwa lub margaryna (blacha jak na biszkopt) połuz na blache ciasto francuskie tak zeby brzegi przykryły sciany blachy.Ubij jajka z mlekiem dodaj ser boczek szpinak i nalej wszystko do formy tak zeby ciasto wystawało poza forme i poza zawartosc.Na gore mozna dodac jeszcze troche pietruszki oraz sera.Wstaw do piekarnika na 15-20 min w temp 200 C.

Mam bardzo smieszne zdjecie chrzesniaka mojego czy chciał by ktos sie posmiac?
 
Do góry