reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Hej laseczki!
Jostyna- gratuluje synusia!
Agnes-gratuluje coreczki!
Iga-powodzenia i wytrwalosci w diecie, dasz rade!!!
Cierpliwosci dla tych co nie poznali jeszcze plci swoich maluszkow;-)!
A ja mam ostatnio ogromny apetyt. Musze sie troche pohamowac.
milego dnia!!!!
 
reklama
witajcie!

Asteria wszystko będzie dobrze! trzymaj się cieplutko!

Iga nie martw się! dbaj o Siebie i wszystko szczęśliwie sie zakończy!

Jostyna gratuluje synka!

Agnes gratuluje córci...

My po wizycie wszystko w porządku, Malutka szaleje, waży 570 gram szyjka długa zamknięta łożysko dalej na ścianie przedniej a Malutka położona jest miednicowo... L4 dalej oszczędzać się i nospę zażywać i luteinkę dowcipnie aplikować... :) Mały zachwycony bo uczestniczył w usg i bardzo mu się podobało tylko teraz co chwila pyta kiedy operacja żeby dzidzia była z nami ? :)

zmykam ogarnąć mieszkanko a na 11.00 do dentysty...

słonecznego dzionka:)
 
Ostatnia edycja:
agnes gratuluję zdrowej córci :)

Iga masz dla kogo wytrwać, więc dasz radę :) w końcu dla naszych brzuszków zrobimy wszystko :)

tiramisu duuuża już ta Twoja córcia i fajnie, że Kamilek był z Wami - pewnie było to dla niego niesamowite przeżycie :)

Miłego dnia kochane
 
witam :)
wszystko z rana pozałatwiane :-D ika czyli tutejszy narodowy fundusz zdrowia odda mi cześć pieniążków za ostatnie badanie :-D troszkę biegania miałam żeby popodbijać papiery ale wszystko skończyło się po mojej myśli :)
wynik badania na przeciwciała pozytywny :) także wsio ok :-D
do lekarza umówiona żeby recepty na żelazo i wapno wypisał (wtedy biorę z apteki za darmo)
także dzionek zaczął się pozytywnie :-) tylko kurczę jak zwykle nie mam pojęcia co na obiadek :/ ehhhh

tiramisu fajnie że Kamilek poszedł z Wami na badanie i widział siostrzyczkę :) uczy się w ten sposób! a pytanie kiedy operacja będzie żeby dzidzia była z Wami słodko bardzo brzmi!!

miłego dzioneczka :)
 
Witajcie, u mnie dziś straszny ból kręgosłupa. W sklepie stać nie mogłam bo mnie tak wyginało.. mam nadzieje że przejdzie.
Gratuluję Agnes, Alka dobrze że wszystko u Was okej :)
Dzisiaj pyszna pomidorowa z ryżem będzie ;)
 
Marcia to czekamy jeszcze, ale juz nie dlugo!!!!!!
Alka widzisz i wszystko ok, oj tylk strachu nam napedzilas :wściekła/y:
Iga trzymaj sie kochana, dasz rade juz blizej niz dalej!!!!!
Fazerka to super, ze masz leki za darmo, jednak opieka tam lepsza niz tutaj.....
Tiramisu gratuluje zdrowej coreczki, fajnie, ze maly byl z wami, ja sie tez nad tym zastanawiam, bo dzieci chca isc, moze ich zabiore.....

Ja dzisiaj jade do instytutu hematologi zbadac plytki, mam nadzieje, ze bedzie lepiej.
na obiadek zupa z soczewica!
milego dzionka!!!!
 
myślę że usg razem z dziećmi to fantastyczny pomysł. ja bym z chęcią małą wzięła tylko jest taki mały problem w postaci wizyty u gin. zaraz po usg. pod gabinetem jej nie zostawię a czy można zabrać dziecko do środka to nie mam pojęcia.
 
pati no ja Cię bardzo przepraszam, że napędziłam strachu hihi :pPPPP

aninaa a niby dlaczego Ola nie miałaby być z Tobą na całej wizycie?? Mój M. jest ze mną zawsze na całej, a nie tylko na usg ... To Twoja wizyta i Ty decydujesz czy chcesz by ktoś był czy nie :) A dla małej to bedzie świetna niespodzianka zobaczyć, że mama naprawdę ma w brzuszku dzidzię :)
 
reklama
Ala super zdjęcia :-) niesamowite zobaczyć buziunię własnego maleństwa... ja pójdę na USG 3d za 4 tygodnie będzie super pamiątka.
a co myślisz o imieniu Alan ??? pasuje do Twojego imienia Ala-Alan ;-) moja koleżanka z pracy urodziła 30.08 i tak dała na imię swojemu maluszkowi.
 
Do góry