reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

nie nadrobię dziś, nie ma szans

dziewczyny, nie piszcie tyle o słodyczach, pliiiiizzzz,
byłam dziś na wizycie i niestety mam cukrzycę ciążową :-( wypożyczyłam glukometr, zaraz będę się zapoznawać z informacjami na ten temat, mam receptę na paski, jutro wykupię, muszę się zapoznać z instrukcją obsługi sprzętu i 4x dziennie mierzyć poziom cukru, jak ja wytrzymam na tej diecie?
 
reklama
Cześć dziewczynki, byłam dziś na USG 3D! I tak, dzidzia książkowa! wszystko ok, na swoim miejscu, badanie trwało około 45 minut, ale było warto, wszystko nam zmierzyła, pokazała, opowiedziała, od móżdżku, po paluszki u stóp!
radocha.gif

Waga 395 gram.

I uwaga, uwaga!!!!! Na 90 % będzie
serce_1.gif
córeczka
serce_1.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif


mam nagranie na płytce, jak mała ssie kciuka, i ziewa, i mam zdjęcie, ale łobuziara mała nie chciała współpracować.... Ale już ją kocham!!! Moja misia mała! A wierciła się, że szok, aż lekarka się śmiała
radocha.gif
002.gif
002.gif
002.gif
002.gif
 
Jostyna gratuluję synusia :)
Agnes suuper! gratulacje!! a 3d i 4d świetna sprawa! widać wręcz idealnie maleństwo :)
Alka oby tylko takie wieści były tutaj na forum!! cieszę się bardzo że wszystko w porządku!
iga dasz radę! cukrzyca w brew pozorom nie jest aż taka straszna :) i trzymam kciuki żeby szybko zniknęła!

co do słodyczy to od zawsze je kochałam :-D taki łakomczuch ze mnie jest :p w pierwszych 4 miesiącach nie jadłam bo jakoś ochoty nie miałam.. ale teraz jak mi dasz słoik nuteli to pewnie bym go opędzlowała w dwa trzy dni hihihi :p

jutro z rana muszę jechać do przychodni papiery złożyć żeby mi pieniądze za badanie oddali i mam taką skromną nadzieję że mnie przepuszczą w kolejce i szybko mi to pójdzie..

słodziachnych snów wszystkim życzę!
 
Jostyna- gratuluje Synka :-)
Agnes- a Tobie Coreczki :-)
Jesli chodzi o nasza wage, to ja tez sie zaokraglam w duuuzym tempie :-) W ciagu tygodnia przytylam ponad 1kg (ogolem ok. 7kg), a brzuszek juz calkiem duzy. Tyle, ze ja duzo jem :-) Mam ogromny apetyt- dzis np.
sniadanie - bulka z szynka i serem, pomidorem,
potem kawa i ciasta kokosanki,
na obiad zupa pomidorowa, devolay, frytki, surowki (tego akurat pol porcji, bo z Mama na pol z restauracji)
kawalek duzej pizzy,
potem znow kawa i dwa kawalki ciasta,
2 galki lodow,
chipsy, wafelki,
koktajl bananowy,
i oczywiscie jakies 3 szklaneczki soczku :-)
I pekam :-)
Wydaje mi sie, ze to sporo jedzonka :-)
Milego spanka :-)
 
malutkans, Asteria, melisa87 dziekuję wam bardzo dziewczynki. też się strasznie cieszę, Oczywiście nie to, że nie chciałabym chłopca, ale zawsze chciałam mieć starszego brata, i teraz mój Tomuś będzie miał się kim opiekować. Jaki dumny jest.... a tatuś!!!! hihihihi

frazerkamm dzięki, tak, fajnie wszystko widać, ale niestety moja mała nie chciała współpracować z nami, i się zasłaniała. hihiih. Dobrze, że cipe...czkę ładnie pokazała. hihiih
 
reklama
Do góry