reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

a rzeczy sie ma, w zasadzie prawie cala wyprawke

ja np zastanawiam sie raczej jak poradze sobie z buntownikiem i noworodkiem naraz:-D no, ale podjelam sie sama tego, wiec jakkolwiek bedzie musze sobie poradzic:-D

no własnie ja sie tego obawiam najbardziej...mam nadzieje ze moje dziecie do stycznia troche hmmm sie ustatkuje ;-))))
 
reklama
Witajcie kochane:-)
łudzę się że nikt nie zauważył mojej nieobecnosci:-)
z której się usprawiedliwiam gdyż jak wiecie jestem na urlopie i brak internetu niestety:-(
dopiero teraz znalazł mój K. jakiś słaby to szybko piszę:-)
nadrobię was za 5 dni jak wróce :-)
tymczasem mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i dzidzie zdrowo sie rozwijaja:-)
u mnie niestety wyszlo lezenie bo Emilka jest wg Pani ginekolog u ktorej bylam na wizycie za nisko znaczy ciaza jest bardzo niska i mam nie chodzic :-( martwie sie ze moze byc cos nie tak :-(


buziaczki dla was i przepraszamze sie tak dlugo nie odzywalam:-(
 
Witam sie sobotnio :)
Ja sie slabo cos czuje, mam wydety brzuch, mdlosci i glowa boli i piersi baaardzo......
Anastazja kurcze ja tez slabiutko czuje maluszka i tez rzadko nie wiem czy sie nie nakrecasz, chociaz sama tez mam niepokoj w sobie.... Jesli masz tak siedziec i sie denerwowac to jedz na IP niech sprawdza!!!!!!!
Liv pamietam wiec jeszcze raz buziaki rocznicowe i milego dnia!!!!!!!
Marcia kiedy Ty masz usg? czy cos przegapilam?
Sarat powodzenia w realizacji planu :*
Ja mam znowu busowlancow w domu, wylewaja podlogi, wiec juz podalam sniadanko i musze kombinowac obiadek, a najchetniej nie wychodzila bym z lozka....
 
Pati idę 13 wrzesnia a połówkowe bodajze 26...
Ja czuje maluszka troszke nisko ozbaczymy...ciagle łazep o schodach no ale u mnie inaczej sie nie da...a musialam dzis raz podniesc malego i wczoraj 2 razy nioslam:no::zawstydzona/y::wściekła/y:...
 
Marcia slonce, oszczedzaj sie!!!!!!!! prosze!!!!! wykorzystuj dziadkow!!!!! nie wolno Ci podnosisc, wiem, ze tak latwo sie mowi, ale musisz uwazac na siebie.......
Ja za to mam ostatnio ciagla nerwowke i tez boje sie o maluszka, bo funduje mu skurcz za skurczem nerwowa sytuacja i placzem....
 
Liv, GoskaRW to najlepsze życzenia rocznicowe.

Anastazja, jeśli masz się denerwować jedź na IP, tam Cię uspokoją.

Mami, Twoja nieobecność owszem zauważona:-) ale dobrze że już jesteś. Oszczędzaj się. Marcia zresztą też!

Ja też mam pełno obaw jak to będzie z dwójką małych dzieci, ale wyjścia nie ma, jakoś to będzie, więc staram się nastroić optymistycznie.
 
reklama
Do góry