reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Mami:) myślę, że skoro lekarka powiedziała, że jest ok to nie masz się czym przejmować:)

Malutkans..to witaj w klubie...te nasze bobasy sobie jaja z nas robią i pewnie cieszą się, że matce na złość robią:p ja, żeby nie myśleć o dzidzi i nie wsłuchiwać się w siebie zabrałam się za pieczenie kruchego ze śliwkami (Anisia:D dzięki za przepis:p) i zaraz do nauki:/

Myszka...jeśli dzidzia wieczorem się nie odezwie to pewnie pojadę, ale zobaczymy:) zazwyczaj aktywność najwyższa była właśnie w godzinach wieczornych, więc dam małemu szanse;)

Marcia...musisz uważać na siebie!! co znaczy, że czujesz dzidzię nisko? tak z ciekawości pytam:)
 
reklama
Ja dziś jakaś przybita... raz ze zle spałam... znaczy 2 h. to jeszcze do tego Ł. sie pochorował na maxa;/ cieszy mnie to ze Wojtaszek zdrowy nawet katatu nie ma;) Mieszkanko mam juz odsprzatane teraz czekam bo na 16 na obiadek idziemy do mojej mamy:)



Anastazja; nie świruj!!! jesteś dopiero w polowce tak wiec ruchy moga byc nieregularne;) a, i nie czytaj takich głupot!!!

Mami: tak wiec duzo wypoczynku dla was:) a wymiarami sie nie martw:) usg przeklamuje albo w jedna albo w druga.. Wojtaszke miał być 4 kg dzieciakiem i groziła mi cc a jak już był po drugiej stronie to zazył nie całe 2.800 tak wiec... ja nie zwracam az takiej uwagi na wymiary:) a jak lekarz mowi ze jest ok to musi byc:)

Marcia: dbaj o siebie;)
 
Mami wszystko będzie ok, tylko musisz się oszczędzać:) Ja zauważyłam twoją nieobecność, nawet pytałam dziewczyny czy nie wiedzą czemu cię nie ma;)
Ja teraz obiadek zjadłam, trochę poczytam itd, a po 18 jedziemy na zakupy czyli będę w swoim żywiole, wybieramy się do Smyka, Mothercare i może gdzieś jeszcze, potem zdam relację co nabyłam:) Już się nie mogę doczekać!
 
a ja dzis ciagle spiaca nie moge odespac cos tego urlopu. nawet gotowac mi sie nie chce ... maz pojachl po kebaby :p bo mi na nie przyszla ochota :p
a tak wohgole to mam ochote jeszczce na zwykla salatke warzywna chyba dzis zrobie.
 
Witam Dziewczynki :-)
Ja wlasnie upieklam placek, bo wczorajszy ze sliwkami poszedl w mig :-) I dzis ten sam tylko z truskawkami i malinami :-)
Anastazja, Malutka- mialam wczoraj podobnie jak Wy, Mala nic nie kopala i sie denerwowalam. Wieczorem dopiero poczulam lekkie kopniaczki. Mysle (i dr tez tak mowil) ze na tym etapie ciazy to normalne. Moze akurat spac, moze kopac w druga strone, a moze po prostu mu sie nie chce i jest leniuszek :-) Skoro prawie kazda z nas tak ma, to znaczy ze nie ma sie co denrwowac. Odezwie sie na pewno :-)
Marcia, Mami- uwazajcie na siebie i odpoczywajcie wiecej :-)
Milego dnia :-)
 
Ja prawie zrealizowlam swoj plan :p Pokoj wylizany.... nie pamietam kiedy bylo tu tak czysto :)) troszke za duzo sie wymeczylam bo w brzusiu z prawej strony zaczelo mnie kłuć. Zaraz sie musze polozyc, bo o 18 ide do kolezanek na pogaduchy a potem z rodzinka w domku boksik do poznej nocy :) W szafie juz nie ogarnelam zostawilam to sobie na poniedzialek.
Jejjku jak tak Was czytam moje gołąbeczki to mysle sobie, ze mam duzo szczescia z moim Syneczkiem. Caly czas sie wierci lub kopie, wiec nie musze sie zamartwiac co u niego slychac :p ale moze dlatego, ze ja juz prawie w 24 tyg. jestem.

Marcia i Mami dbajcie o siebie!!

Asteria uwazaj zebys sie nie zarazila od Ł. :* zrób domowa kwarantanne ;)
 
Cześć Dziewczyny :)

Mały się wczoraj na mnie obraził i cały wieczór się nie odzywał. Dopiero nad ranem kopnął P. w rękę, jak położył mi ją na brzuchu. Ja tego nie odnotowałam, bo spałam. Do mnie odezwał się około 10, łobuz jeden :)

Tak więc, chyba każda z nas ma dni ciszy z Maluszkiem od czasu do czasu.

Melisa - aż mi ślinka cieknie. ;)

Nic. Zmykam kończyć z obiadem i wyrobić ciasto na chleb. :)

Trzymajcie się cieplutko :*
 
hej dziewuszki :)
Asteriato tak jak ja :/ też cierpię na bezsenność... poszłam spać o 5 rano dzisiaj :| wstałam o 9 :szok:
Mami, Marciaa odpoczywajcie ile się da!! wstawajcie tylko do toalety! i leżcie leżcie leżcie!!! trzymajcie się!!
 
:) a ja wrocilam z zakupow i musze sie pochwalic ze dostalam prezent bo jestem w ciazy :p ksiazeczke ze znizkami dla dziecka i 10% na zakupy i balsam do ciala dla kobiet w ciazy :D tak to by moglo byc w kazdym sklepie. i widzialam sliczne buciki takie bialutkie malusie ale nie kupiam nie wiem czemu... wszytkie cos kupujecie a ja czekam nie wiem na co.. jakos nie mam tego czegos poogladam podotykam i odchodze ....moze po nastepnej wizycie mi sie odmieni... jej ale ja mam problemy hihi :-D
 
reklama
Do góry