reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Dzień doberek, mamuśki!
Livastrid, gratulacje z okazji rocznicy :)

U nas sobota zaczyna się leniwie, M wybudza się w kąpieli, dostał nawet śniadanko do wanny ;) A potem uderzamy na miasto, jedziemy pooglądać wózki, oswoić się ze sklepami z rzeczami dla maluchów i poszukać jakichś cieplejszych butków dla mnie... No i jak dam radę jeszcze to marzy mi się jakiś spacerek w zieleni, może Młociny?

Miłego dzionka życzę :D
 
cześć dziewczyny...

zaczęłam się zastanawiam czy nie pojechać na pogotowie...od kilku dni słabo czuję malucha..po tym jak mnie skopał o czym Wam pisałam się uspokoił...nawet wieczorami raczej go nie czuję i wkręcam sobie, że te delikatne ruchy to jelita...i nie wiem co mam zrobić, bo martwię się bardzo;(
 
Anastazja, jeszcze spokojnie, tak myślę. to dopiero początek 20 tygodnia, a wyraźne kopniaki czułaś tylko raz lub parę razy. Ale jeśli ma Ci to nie dawać spokoju, to na pewno lepiej sprawdzić. Ale najpierw wypij szklankę soku pomarańczowego albo zjedz parę kostek czekolady i połóż się na plecach na pół godz. Może dzidzia się odezwie. Daj znać.
 
Witam weekendowo :))
Anastazja bez nerwów Słonko zrób tak jak myszka radzi a nóż widelec Stasiu sie odezwie :p
Fazerkamm ale Ci zazdroszcze czekam z utesknieniem na fotke Twojego Maluszka!! :) Musi byc slicznusi :)

A ja niedawno wstalam i tak jak wczoraj mam wielkie plany . Tzn. posprzatac wszechobecny rozgardiasz :p wstawic pranko, zrobic Chłopom obiad (fasolka po bretońsku dzisiaj). Obiad zrobie na pewno, bo od kiedy moj M. pracuje na miejscu obiad jest codziennie i to praktycznie codziennie z dwoch dan :p Mój Tata na tym korzysta bo jak M. jezdzil w trase to rzadko mi sie chcialo cos pichcić :p a jak juz sie zmusilam to albo ugotowalam zamrozone pierogi, albo jakas zupe :p albo do Babci sie szlo cos zjesc ;) Tak wiec najwiekszy plan to posprzatac no i w koncu pozbyc sie z szafy letnich ciuchow i zapanowac nad panujacym w niej chaosem :p Czy mi wyszlo napisze pozniej :) Buzki kochanieńkie :*
 
CZeść dziewczęta z rana. Nie zaglądałam od 2 dni chyba, i jak mpomyślę Was nadrobić to mnie słabi :)

Jutro ja mam natomiast rocznicę i zakupiliśmy grę Cytadela, planszówkę i może jutro już u nas będzie :) A tymczasem mykam, na zakupy.

Alka i jak tam mecz?? Nie chcę być złośliwa, ale.... :p
 
no właśnie próbowałam już wielu sposobów...niby coś czasem się tam ruszy, ale równie dobrze mogą to być jelita....a ja głupia siedzę, oglądam filmiki z usg i ryczę, że z dzidzią jest coś nie tak...:( niby wiele dziewczyn podobnie ma jak ja...że czują ruchy potem cisza..ale wczoraj znalazłam przypadkowo jakiś artykuł o babce, która straciła swojego dzieciola w 7 miesiącu ciąży i teraz schizuję...w czwartek mam wizytę u mojego gina...chyba jak dziś wieczorem dzidzia się nie odezwie porządnie to pójdę na pogotowie...
 
hej dziewczynki
fazerkam-super, ze maluszek zdrowy i sliczny i wogole :)
Liv-gratulacje z okazji rocznicy. swoja droga to wasza corcia urodzila sie Wam na rocznice ;)
A jesli chodzi o kopniaczki, to nie panikujcie!!! Przeciez my mamuski nie czujemy 100% ruchow dzieci. Wody plodowe amortyzuja ruchy, no i zalezy tez od ilosci wod plodowych. dziecko jest jeszcze malutkie i ma sporo miejsca i moze zamiast kopac w przednia sciane brzucha kopie z tylu, albo bawi sie pepowina.Nie denerwujcie sie.
Milego dnia mamuski ;)
 
reklama
Anastazja mozemy podac sobie reke bo ja od 3 dni juz tez swiruje wczoraj zjadlam pol czekolady ale nim zdazyla doleciec do malenstwa to zasnelam.... wiec dzis molestowalam brzuchol gilgalam i delikatnie szczypalam i zjadlam czekolade i niby cos tam sie ruszalo wiec poszczypalam jeszcze troczku i znow i nawet z jednej strony brzch mi sie wybaluszyl wiec to chyba bedzie maly... ale dalej sobie wkrecam.... sprobuje jeszce wieczorem. a no i wizyte tez mam we czwartek wiec chyba nie wytrzymam.
 
Do góry