reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam:> !!!


Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta??? :-D

Ale Wam zazdroszcze:-p Wy już połówki macie:-) A ja jeszcze daleko w lesie:-D Narazie wypytuje A. pomału, czy zmienił zdanie i chce drugą dzidzie:-) Ale coś marnie nam idzie:-(

Uciekam do mojej Kozy małej :-) Coś ją brać zaczyna;/ .... Prawdopodobnie od zębów, bo oprócz wszystkich jedynek mamy już lewą górną trójkę albo czwórke, narazie nie jestem w stanie określić:-p Bo jak chcem zajrzeć to mówi, że nie da i zamyka buziunie i mówi nunu. Ale smarowałam jej ostatnio dziąsełka dlatego wiem:-D
 
Dzień dobry Mamusie:)
Alka gratuluję ruchów synka:) Moja mała wczoraj tak kilka razy mocno kopnęła mnie w brzuch, że leżałam akurat przytulona do pleców D. a ten aż podskoczył, mówi: "Ooo ale kopa w plecy dostałem, to chyba córcia moja tak mnie potraktowała":)
Słuchajcie dziewczyny, a co z Mami....bo chyba już dawno się tutaj nie pokazywała....?
 
Anisia, Mami pisała, że do Polski się wybiera na urlop, więc pewnie cieszy się rodzinką i szaleje po sklepach z gadżetami dla maluszków :)
 
Witam :-)
Alka- gratuluje kopniaczkow! Czyli Maly sie rozbrykal, teraz nie da Ci spac :-)

A ja dzis na wizyte o 12.45. Juz sie nie moge doczekac :-)
 
reklama
Do góry