reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

A mnie osobiście bardzo cieszy, że Styczniowki otaczają się wzajemnie taką troską :)

Tiramisu - gratuluję zerówkowicza i cieszę się, że z Malutką okay. Współczuje natomiast braku męża przez 5 dni w tygodniu. Ja bym bez P. zwariowała... Może na L4 znajdziesz dla nas troszkę więcej czasu.
 
reklama
A mnie osobiście bardzo cieszy, że Styczniowki otaczają się wzajemnie taką troską :)

Tiramisu - gratuluję zerówkowicza i cieszę się, że z Malutką okay. Współczuje natomiast braku męża przez 5 dni w tygodniu. Ja bym bez P. zwariowała... Może na L4 znajdziesz dla nas troszkę więcej czasu.
obiecuję :) kurcze jak się cieszę u Ciebie po wizycie takie super wieści; ja mam nadzieję że moje nisko położone łożysko przodujące ładniej się umiejscowi :)
 
Tiramisu, na pewno. Po prostu nie szalej, aplikuj luteinę o ile takową Ci lekarz zalecił - a jeśli nie zalecił spytaj go o nią. Dodatkowa dawka progesteronu nie zaszkodzi, a luteina to progesteron najlepiej przyswajalny - oczywiście ten dowcipny ;)
 
Tiramisu, na pewn o. Po prostu nie szalej, aplikuj luteinę o ile takową Ci lekarz zalecił - a jeśli nie zalecił spytaj go o nią. Dodatkowa dawka progesteronu nie zaszkodzi, a luteina to progesteron najlepiej przyswajalny - oczywiście ten dowcipny ;)

tak tak dowcipna jest the best dawkuję :)

Alka imiona śliczne:)
 
może i śliczne imiona, ale nie mówią do mnie wcale...

a luteiny to ja strasznie nie lubiłam, a raczej tego co po niej wycieka, no ale jak miała pomóc to moje lubienie nie miało nic do rzeczy :p
 
Ja brałam przez dłuższy czas podjęzykową, ale miałam cały czas mdłości, paskudne wahania nastroju, nie mogłam jeść, pić... A po dowcipnej, owszem, wycieka i to jest niefajne, ale za to daje znacznie mniej skutków ubocznych i (co najważniejsze) działa tam gdzie powinna w okolicach macicy, a nie na cały organizm. Zresztą Pani Doktor mówiła, że ogólnie na wszelkich szkoleniach zalecana jest właśnie dowcipna luteina, ale często lekarz ma "umowę" z firmą i zapisuje duphaston, (który jest dużo bardziej inwazyjny i sporo droższy).
 
Hejka
Ja dopiero teraz mogę odpocząć po całym ciężkim dniu i usiąść przed kompem...oj padnięta dziś jestem.......
A więc: dużo sie nie dowiedziałam, dzidzia leży główką w dół
icon_lol.gif
, nie pokazało co ma między nóżkami, łożysko na ścianie przedniej stopień 0, więc musi naprawdę mocno kopać, coby mamusia coś czuła hihihihi
Dzidzia waży 317 g, nie wiem ile mierzy
icon_sad.gif
, ogólnie mało mówił, tylko że wszystko ok, wszystkie wymiary w normie, rozwija się książkowo.
Ale najważniejsze zaprosił mnie do siebie na USG 3D
radocha.gif

I wtedy mi dokładną sesję strzeli.....
hurrra.gif

Tak więc za tydzień idę i wtedy mam nadzieję że się okaże....
002.gif
002.gif

Narazie zmykam, bo mnie dzieć strasznie kopie, chyba go gniotę jak siedzę.
Dobranoc mamusie!!!
 
Tiramisu Alka ma racje!!!! Po D... dostaniesz!!! a dziekuje i cieszę się że wszystko u ciebie ok:)a l4 dobrze ci zrobi jak zaganiana jestes

Ja wlasnie wrociłam ze spacerku myślałam że moze jak sie dotlenie to lepiej sie poczuje... ale dupcia blada dalej tak samo poczekam jeszcze godzinke i zapodam sobie kolejna dawke apapu;P

Agness: super wiesci:)
 
reklama
Do góry