reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam wczesnorannie i zmykam odstać (odsiedzieć) swoje w kolejce w poradni K.
Ciekawe, co mi dziś powie Pani Doktor :)

Agness - fantastyczne wieści :)
 
reklama
Dzień dobry!

Wrr... strasznie zimno dzisiaj :(

młody w przedszkolu a ja jeszcze w domku bo znowu cosik mi w kręgosłupie strzeliło i na 10.00 do lekarza... a tu nic łyknąć się nie da...

Asteria szybkiego pozbycia się bólu głowy!

Alka nie przejmuj się na pewno jeszcze jakieś imię wpadnie Ci do głowy... nasz Kamilek całą ciążę miał być Mikołaj a w końcu daliśmy Kamil Mikołaj bo do mikołaja nie do końca byłam przekonana...

Strzyga udanej wizyty :)

Agnes superowe wieści :)
 
Witam się

UWAGA!!
To się chyba stało - tzn to się stało na pewno!!!
Położyłam się wczoraj do łóżka - leżałam plackiem... Czuję, że mały wiercipięta znów się kręci.... Położyłam dłonie na brzuchu - tak go trochę przycisnęłam i czułam tego wiercącego się szkraba... aż w pewnym momencie poczułam takiego delikatnego, niewyraźnego, ale jednak wyczuwalnego kopniaczka... a właściwie dwa - jeden za drugim - pewnie fikał dwiema nóżkami.... Tłumaczę sobię, że pewnie chciał się z mamusią przywitać, choć pewnie on sobie myślał: bierz matka te łapy - to moje miejsce ;-) Jakie to było cudowne.... a po pięciu minutach znów... Później już czułam tylko wiercenie się - pewnie szukał pozycji do snu - ma to po mamusi ;-)

Ależ fajne uczucie :-D:-D:-D

Wiem, że wszystkie macie już to za sobą, ale ja dopiero teraz więc się strasznie cieszę :-)

Jak się czujecie dwupaczki??

Strzyga trzymam kciuki, ale coś za często masz te wizyty hihi
Tiramisu a Tobie życzę, by Ci odskoczyło spowrotem w tym kręgosłupie :-D
 
Witam sie i ja!
Alka-SUPER!!! Gratuluje!Teraz wiesz napewno, ze to nie jelita!Hahaha
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty&&&&&
A ja dzis zamierzam nadrobic zaleglosci szkolne ;) Jestem sama w domu to niby mam warunki, ale mi sie nie chce :( Przez ta wizyte tesciow rozleniwilam sie strasznie......
Moj maluszek kopie juz tak mocno, ze moj R tez czuje jak przylozy reke :)
Milego dnia mamuski i duzo sloneczka :))
 
Witajcie! :)
Alka gratulacje, więcej takich fikołaków ;)
Byłam już z rana w sklepie, mięsko do bigosu kupione, ciasto ze śliwkami właśnie się dopieka (dziś imieniny mamy), a ja zajadam się suszoną żurawiną ;) Dzień mi się dziś podoba, nie za ciepło nie za zimno dla mnie akurat! :)

Miłego dnia i udanych wizyt drogie mamy ;)
 
reklama
Do góry