reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Alka - według mojego małego śledztwa Tiramisu jest w tej chwili na BabyBoom. ;) W sensie jest zalogowana i przegląda ten wątek. Miejmy więc nadzieję, że znajdzie chwilę, żeby nas uspokoić. :) Co do Doni - nie wiem.
 
reklama
Asteria hmmm a na wątku zamkniętym nie podały gdzieś telefonu??
Strzyga gratulacje, ale jak widzę trzeba się ciebie bać :)

...

Kurcze swoją drogą mam nadzieję, że to milczenie nie oznacza niczego złego...
 
Oj tam, oj tam :) Wystarczy wejść na profil danej osoby i tam są informacje o ostatnim logowaniu i ostatnim przeglądanym wątku. Jeżeli ktoś jest akurat on-line, to jest też zielone kółeczko. Tak więc, żadnych szczegółowych danych nie można zdobyć (i bardzo dobrze, bo są osoby znacznie groźniejsze niż ja ;))
 
Oj tam, oj tam :) Wystarczy wejść na profil danej osoby i tam są informacje o ostatnim logowaniu i ostatnim przeglądanym wątku. Jeżeli ktoś jest akurat on-line, to jest też zielone kółeczko. Tak więc, żadnych szczegółowych danych nie można zdobyć (i bardzo dobrze, bo są osoby znacznie groźniejsze niż ja ;))
to wiadomo dla tego dane inne niż te podane na forum sa umieszczan w watku zamknietym:)
 
Jestem jestem...

u nas oki

jak tylko mam chwilkę podczytuję Was i Wam kibicuję...

Alka gratuluję ruchów :)

Asteria gratulacje dzielnego przedszkolaka! a niska temperatura ciała u zmęczonego przedszkolaczka to rzecz naturalna; nam lekarka zalecała 2 łyżki lipomalu popite ciepłą herbatą i pomagało :)

Strzyga gratuluję długiej i zamkniętej szyjki :)

U mnie brak czasu; mąż zmienił pracę i obecnie od poniedziałku do piątku mieszka w Warszawie; ja kończę pracę i od 13tego idę na L4 a Kamilek od 1 września został zerówkowym Smerfusiem:)

obiecuję że postaram się częściej pisać...

z malutką wszystko oki; czasami jest bardziej ruchliwa czasami mniej... mam wizytę 13 września o 18.30:)

udanego wieczoru Wszystkim Dwupaczkom życzę :-)
 
tiramisu ufff - cieszę się, że wszystko ok, ale za to milczenie na gołą d... powinnaś dostać ;-) napisz częściej choć dwa słowa - wiesz, że my jesteśmy wścibskie baby i musimy wszystko wiedzieć :)
 
tiramisu ufff - cieszę się, że wszystko ok, ale za to milczenie na gołą d... powinnaś dostać ;-) napisz częściej choć dwa słowa - wiesz, że my jesteśmy wścibskie baby i musimy wszystko wiedzieć :)

jawohl Herr Kommendant! dziękuję za troskę:-)
a imię dla synusia już wybrane?

p.s. przepis na życie na tvn się zaczyna ... polecam :)
 
reklama
no ja myślę, że się teraz poprawisz :)

a imię ................ yyyyyyyyy prawie - wciąż są trzy - Adam, Jacek, Szymon ... i wszystkie są mi jakieś takie niepasujące
 
Do góry