reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
jak bym lazila do mleczaka to bym ciagle jadla leniwe :p

Ja mialam wczoraj lubelli makaron takie rury. Lubella inspiracje sie nazywa. NAladowalam mielonego z sosem i groszkiem. na to stary syr i brokuly i do piekarnika...nie zostalo mi nic

liv Twoja mała ma roczek fajnie :))))) torta robisz ?:)
 
Marciaa a dziś co robisz na obiado??? Brokuły uwielbiam mmmmmmmmmmm

liv oszzzz ty - małej suchy biszkopt a Ty galaretkę, cóż za sprawiedliwość :)
 
Matko dwa dni bez bb i nie do nadrobienia!!!!!!!!!!
Co do szczepien to zgadzam sie z Marcia, sa szczepienia na ktore warto zaszczepic.
Na obiad mam ogurkowa i potrawke z kurczaka z ananasem.
A wogole to przeraza mnie ten remont, jakos malo idzie do przodu, mimo, ze M mowi ze dobrze idzie.....
Maluszek troche wiecej rozrabia juz w brzuszku, ale nadal to delikatne kopniaczki :(
Anastazja ale numer z tym tesciem hihihi, ja nie wiem czy bym dala rade ;)
Knedle sama bym zjadla!!!!!!!
Strzyga super, ze wszystko mw porzadeczku!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Strzyga no i git majonez - następnym razem za niepotrzebne nerwy dostaniesz na tyłek :)

liv fakt - jak mogłam zapomnieć, że nasiąknie trochę galaretką :-D
 
Do góry