reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ja pewnie dziś placki ziemniaczane lub naleśniki z truskawkami. zależy co kuchnia dziś serwuje - małżonek pojechał na bazar, co dostanie to upichci.
W niedzielę zrobiłam brokułową z grzankami i zabieliłam śmietaną. No i jedliśmy ją wczoraj, nieświadomi. Dziś jak popatrzyłam do garnka to zobaczyłam wielką pianę na wierzchu zupy i w sekundę pojęłam dlaczego nas czyści od rana.
 
reklama
Strzyga cieszę się, że wszystko się u Ciebie unormowało.
No szyjka 4 cm, pozazdrościć :)
Uważaj tylko na siebie i przypadkiem nie nadrabiaj strat z tego czasu jak leżałaś i nie bierz się za jakieś ostre porządki.
 
Strzyga, super że wszystko ok u lekarza :)
U mnie dzisiaj pomidorówa z wczoraj i fettuccine z pesto, pomidorami suszonymi i parmezanem.
 
Cukiereczek - łączę się z Tobą w bólu - ja mam tak, że czasem wystarczy jedno "krzywe" słowo i co? I ryk. A spróbuj później taką uspokoić. A zaraz potem jest w drugą stronę i np. psu się obrywa, że śmierdzi (swoją droga ostatnio naprawdę śmierdziała tak, że nos wykręcało).

Megi - Pani Doktor mi wyraźnie powiedziała to samo co Ty :) Mam się dalej oszczędzać, tylko nie muszę tak rygorystycznie siedzieć (leżeć) w domu. Ale żadnych szaleństw :)

Ja właśnie przeszukuje internet pod kątem kołysanek :)
 
Jak na razie jest:

Magda Umer i Grzegorz Turnau - Królewna Złotowłosa (klasyka)
Martyna Jakubowicz - Kołysanka dla Misiaków (kołysanka ambitna)
Ich Troje - Kołysanka dla Ani (śpiewałam to mojej podopiecznej - jej ulubiona)
Jacek Kotlarski - Kołysanka dla Okruszka (nie lubię wersji Krajewskiego)
Natalia Kukulska - Kołysanka dla ET
Krystyna Prońko - Kołysanka

Te wszystkie do znalezienia na youtube. Dodatkowo na wrzucie jest śliczna wersja "Idzie niebo". Nie ma wykonawcy, więc trzeba szukać po tytule i wybrać tę, która trwa 4:32 ;)
 
Strzyga masz rację, to normalne, że się stresowałaś :) ja mimo, iż ciążę mam idealną (wg gina) to i tak za każdym razem przed wizytą mam stresa i różne dziwne wizje ...
A co do szyjki, to nie wiem jaka powinna być i jaką mam, bo mi lekarz zawsze mówi: no szyjka piękna, macica ok - nic tylko dzieci rodzić ... heh cokolwiek to znaczy :)
 
Kobitki dzis zauwazyłam ze zdecydowanie urosły mi piersi zauwazyłam to po mojej sukience w ktorej chodze po domu.Nawet brzuch mi tak nie urusł jak piersi i sukienka juz waska w biuscie buuuu.Czeba bedzie sie zaczac rozgladac za wiekszym stanikiem chociasz w stanikach roznicy nie widze z tym ze staniki mam w sam raz wiec za tydzien moga byc za małe....
 
reklama
Do góry