reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Marciaa:) nie warto przyciskać lekarza;) mój powiedział, że najlepszy czas na połówkowe to 22-24 tydzień, bo wtedy najlepszy obraz się uzyskuje;)

Wy bidulki gotujecie, a ja chodzę sobie do mleczaka na obiadki:D 10 zł i najadam się na cały dzień jak król;D

co do szczepień to masakra z nimi...mam nadzieję, że żona mojego ginka (jest pediatrą) doradzi nam co i jak:):)
pamiętacie jak wstydziłam się iść do tego mojego nowego lekarza, że to tata kolegi?:D otóż byłam idiotką:D okazało się, że do niego chodzi nawet dziewczyna jego syna (prawdopodobnie przyszła synowa:D:D)...jak to usłyszałam to skrępowanie od razu mi minęło:D chociaż ja nie wyobrażałabym sobie chodzić do mojego przyszłego teścia na badanie ginekologiczne:D:D
 
reklama
Bakaliaa, Alka;D powiem Wam, że mi powody do krępowania się minęły jak tylko to usłyszałam:D masakra;D

pomidorową też bym zjadła:p ale tylko z Maciusia (taki bar)...:D oni robią najlepszą pomidorową na świecie:D
 
Do góry