reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Alka!:) ja mam zaraz z narzeczonym wybierać menu weselne...ale zamiast tego wolałabym udać się do mleczaka po śniadanio-obiad:p a co tam u Ciebie?:)

poza tym postanowiłam, że koniec z folgowaniem...od dziś ZERO słodyczy, słodkich napojów..absolutne ZERO! nie chcę się roztyć strasznie...teraz będę wcinać śniadanka, obiadki, kolacje + dwie zdrowe przekąski i NIC poza tym...;/
 
No to trzymam kciuki za wytrwanie w tym postanowieniu :)
A u mnie dziś tak jakoś smutno - czuję powoli jesień .... a powiedz mi Anastazzja, czujesz nadal ruchy?? Są jakieś regularne, bo ja nic a nic :(:(:(
 
witam wrzesniowo...no coraz blizej stycznia:-D

my dzis sie troszke ponudzimy...jak autka nie ma to kaplica nie ma sie jak wydostac ze wsi. Czekam na Ł. i pewnie gdzies pojedziemy polazic. Pelerynki w rece i heja :)

Anastazja ja wczoraj narobilam twarozku z rzodzkiewka i szczypiorkiem zeby jak juz podjadac to chociaz cos zdrowszego :-)
 
Alka;) tylko raz poczułam dzidzię mocniej, a później cisza:) czuję, że coś się tam przemieszcza i czasem mam wrażenie, że coś mnie podpukuje, ale równie dobrze to mogą być jelita..więc nie przejmuj się:) jesteśmy wyjątkowe:p
 
hej

nie mam sily wiecej czytac wiec odniose sie tylko do tej strony:-D

o juz wrzesien, mi dobrze mija ten dzionek poki co
rok temu czekalam juz tylko na rozpakowanie;-) teraz mam niekonczace sie przewijanie po biegunkach zebowych:-p

bylam wczoraj w przychodni na szczepieniu malej i jak zobaczylam takie malenstwo to przechwycic je chcialam:-D spotkalam polozna ta sie usmiechnela i zapisala mi wizyte pierwsza u siebie, przypomnialo jej sie jak dzwonilam z porodowki, ze stwierdzeniem, ze nie przyjde jutro, na wizyte bo wlasnie rodze:-D

od jutra do niedzieli moj klub grzybowy ma dzien grzyba i mamy wystawy, pokazy kulinarne, wycieczki i kontrole grzybow, bede troche zajeta;-)mam nadzieje, ze pogoda bedzie ladna

Alka, Anastazzja
wyjatkowe, bo w pierwszej ciazy;-)juz nigdy w pierwszej nie bedziecie;-)
 
No to trzymam kciuki za wytrwanie w tym postanowieniu :)
A u mnie dziś tak jakoś smutno - czuję powoli jesień .... a powiedz mi Anastazzja, czujesz nadal ruchy?? Są jakieś regularne, bo ja nic a nic :(:(:(

Alka
a nie masz jak skombinować słuchawek lekarskich... Ja zwinęłam rodzicom ze starego aparatu do mierzenia ciśnienia... i zaczęłam malucha podsłuchiwać... wtedy też się uspokoiłam jak usłyszałam chlupotanie i parę razy kopniaka... a teraz co jakiś czas czuję jakieś drobne strzały... ale u mnie to się zaczęło dopiero w 19 tyg i 3 dniu ciaży... czyli moja droga u Ciebie jeszcze co najmniej tydzień...

Do jesienni ja zaczęłam się przyzwyczajać w lipcu :-)
No ale nie ukrywam najgorzej dobija mnie ta ciemność o 20...
Ale nie dajmy się dziewczyny... w listopadzie to będzie masakra ciemno ponuro, a my coraz cięższe i motywacja rzadna
 
Ostatnia edycja:

Alka, Anastazzja
wyjatkowe, bo w pierwszej ciazy;-)juz nigdy w pierwszej nie bedziecie;-)

Trudno się z Tobą nie zgodzić hihih :)

Megi słuchawki mogłabym wziąć od dziadka - no problem :) Jenak ja się nie martwię, wiem, że wszystko jest w jak najlepszym porządeczku.... Przecież nie może być inaczej.... Po prostu wszystkie już coś czujecie, a ja jestem na końcu i nie czuję nic :(:(:(
 
reklama
witam wrześniowo (niestety) !

mnie już przeraża wizja zimy, nie nawidzę zimna, śniegu i ciemnych wieczorów...ale cóż, jakoś przetrwam to...w końcu w styczniu będę już miała Bąbelka;-)

a co do spania, to ja już mam dwie noce nieprzespane i też się zastanawiam nad kupnem rogala.

miłego dzionka życzę:-)
 
Do góry