reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Asteria, cieszę się że to 2 tygodnie w październiku, bo pierwotny plan mojej teściowe był taki żeby przyjechać do nas na 2 tygodnie przed rozwiązaniem i pomagać mi jeszcze z 2-3 tyg. po porodzie... :) Ale to już jej z głowy wybiłam.

no to masz sie czym cieszyc... ja pamietam jak mi wody odeszły to moja tesciowa zrobila taka panike w domu ze przez nia zaczełam jeszcze bardziej sie denerwowac:p nie polecam wiec takich wizyt:p
 
reklama
Witam powakacyjnie - wszystko co dobre szybko się kończy. Nawet nie próbuję nadrobić forumowych zaległości. Dzisiaj trudny dzień - pierwszy raz w przedszkolu. myślałam, że jak zwykle będę opanowana, a tymczasem łażę jak tygrys w klatce i nie mogę sobie znaleźć miejsca...
 
Witam powakacyjnie - wszystko co dobre szybko się kończy. Nawet nie próbuję nadrobić forumowych zaległości. Dzisiaj trudny dzień - pierwszy raz w przedszkolu. myślałam, że jak zwykle będę opanowana, a tymczasem łażę jak tygrys w klatce i nie mogę sobie znaleźć miejsca...

To my razem dzis;) smutno mamy teraz w domu:p stanowczo za cicho:)
 
Witam porannie

Anastazzja ja usg mam co wizytę ... A na początku zdarzyło mi się 3 razy w ciągu 1,5miesiąca ... Mój gin powiedział, że jeśli każde z tych badań nie trwa ok godziny to nie szkodzi... a jeśli możesz 4D zrobić za free to się nie zastanawiaj..
A co do mamy ciesz się, że jest jajcara, a nie jakaś naburmuszona pani :):) Ja też mam fajnych rodziców - na luzie ...
Mój M. gdy byliśmy w Wieliczce zadzwonił do mojej mamy i mówi: Pozdrowienia spod ziemii... i zaraz spytał: a mamusia się kiedy pod ziemię wybiera??? hehhe lubią tak żartować z moją mamą:-D

Megi a co Cię zdziwiło?? Że robię badania dla siebie??? Gin mi zlecił 2 razy na początku i zawsze były książkowe więc nic nie mówi, a ja sama przynoszę świeże co wizytę :)

Fiona widać Cię hihi

Alka nie zrozumiałyśmy się...
Napisałam, że też jak Tobie wyszlo mi, że przechorowałam kiedyć cytomegalię... I byłam tym zdziwiona... Zdziwona faktem, że miałam to cholerstwo
Nie wnikam ile która z Was ma badań, no co Ty... Jeśli nawet robie je co chwila dla własnego spokoju
Chodzilo mi raczej o grabkę, że z cytomegalią mamy spokoj ... narazie

Aniaa... co do sukienki ciążowej polecam sklep Happy Mum www.happymum.pl mieście się w Wola Park
Naprawdę mają rzeczy dobre gatunkowe, a jak znajdziesz fajny fason to i po ciaży będziesz mogła chodzić
od dzisiaj mają nową dostawę, można popatrzeć na stronę

Anastazja fajna szczera mama:-)

Fiona, a co z Szefową? Mój Szef co chwila podnosi mi ciśnienie i prosi o wykonywanie jakiś pilnych rzeczy, która za chwilę cytuję "mam olać"

Asteria... powodzenia w byciu mamą przedszkolaka :) Napewno Wojtaszek wróci zadowolony... tyle godzin zabawy z dziećmi, a Ty nareszcie masz czas odpoczywać
 
Ostatnia edycja:
Witam

ja dziś jakaś masakra :( pół nocy nie spałam.. jak udało mi się zasnąć to po półtora godziny się budziłam, kolana, biodra, kręgosłup, ręce... mogłabym tak cały stelaż wymienić wszystko mnie bolało :( i tak się właśnie zastanawiam jak Ty Bakalia nad kupieniem tego rogala.. bo to jakaś pomyłka ze spaniem zaczyna się robić :|

co do witamin to od początku ciąży lekarz kazał mi brać kwas foliowy a od jakiś 2 miesięcy dodatkowo jeszcze żelazo i wapno :) nic innego nie biorę.. jeżeli lekarz mi nie zalecił tzn że mój organizm nie potrzebuję.. na własną rękę na pewno nic brać nie będę :)

Pola współczuję :) jaka by kochana teściowa nie była to nie darady wytrzymać długo pod jednym dachem :p

Asteria to super że szybko ciąża Ci leci.. :) oby wszystkim nam tak szybko zleciało :)

Anielka gratuluję półmetka :)

powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

ps. nie miałam pojęcia że miałam robione takie badanie chodzi mi o cytomegalie :p właśnie zobaczyłam w wynikach i jest napisane negatywne i jakieś tam liczby to dobrze że negatywne?? po czym poznać że się to przechodziło?
 
Ostatnia edycja:
Witam



ps. nie miałam pojęcia że miałam robione takie badanie chodzi mi o cytomegalie :p właśnie zobaczyłam w wynikach i jest napisane negatywne i jakieś tam liczby to dobrze że negatywne?? po czym poznać że się to przechodziło?
powinnas miec + bo w tedy wiadomo ze juz to przechodzilas... jezeli nie to znaczy ze mozesz zachrowac... i lekarz powinien potworzyc badanie;) zeby zobaczyc czy nie przechodzilas w trakcie ciazy
 
Asteria - i jak poszło? U nas - masakra. Młody cały tydzień opowiadał, że chce do dzieci... Był zwiedzać przedszkole i mu się bardzo podobało, jeszcze dzisiaj w samochodzie się cieszył. A jak zobaczył panią - w płacz. No ale co robić - buziak, papa, zostawiłam i uciekłam...
Od jutra tatuś odprowadza. Ja będę tym dobrym gliną i będę odbierać. Dzisiaj idę po Niego zaraz po 12
 
witam z rana!:)

Asteria, Dorotka! gratuluję przedszkolaków:D nie wiem czemu mnie by duma rozpierała:D w sumie przedszkole to byłaby lepsza zabawa dla mnie:D:D rano robienie śniadanka, odprowadzanie do przedszkola (mamy dosłownie 5 minut od domu, mój TŻ tam sam chodził:p)

Fazerkamm...ja zamiast rogala zwijam sobie jedną kołdrę i mam gdzie spać:p:p tzn na czym spać;) wygodne to:) a pieniądze niewydane;P

Pola..współczuję...ale pomyśl, że to tylko 2 tygodnie;) ja ze swoimi teściami będę mieszkać:) co prawda nad nimi i mamy osobne wejście (tylko wspólną klatkę schodową), ale mimo wszystko:D co za dużo to niezdrowo:D:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry