reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Anastazja ja na Twoim miejscu też bym robiła :) tym bardziej ze ja do tej pory miałam już ok 5 usg :) każda wizyta u mojego gin to usg :) taki standard tu mają :) a np. jakby mnie coś bolało itp i pojechałabym do szpitala to też robią żeby sprawdzić czy z dzidzią wszystko w porządku :) (raz mi się zdarzyło pojechać z bólem głowy i musieli spojrzeć czy serducho bije) ostatnie usg miałam 10 sierpnia a 9 września idę na badanie które też robią poprzez usg :)
 
reklama
Anastazzja ja usg mam co wizytę ... A na początku zdarzyło mi się 3 razy w ciągu 1,5miesiąca ... Mój gin powiedział, że jeśli każde z tych badań nie trwa ok godziny to nie szkodzi... a jeśli możesz 4D zrobić za free to się nie zastanawiaj..
A co do mamy ciesz się, że jest jajcara, a nie jakaś naburmuszona pani :):) Ja też mam fajnych rodziców - na luzie ...
Mój M. gdy byliśmy w Wieliczce zadzwonił do mojej mamy i mówi: Pozdrowienia spod ziemii... i zaraz spytał: a mamusia się kiedy pod ziemię wybiera??? hehhe lubią tak żartować z moją mamą:-D

Megi
a co Cię zdziwiło?? Że robię badania dla siebie??? Gin mi zlecił 2 razy na początku i zawsze były książkowe więc nic nie mówi, a ja sama przynoszę świeże co wizytę :)

Fiona widać Cię hihi
 
Ostatnia edycja:
swoją drogą moja mama jest mistrzem dowalania mi:D

zeszłej zimy jak stałyśmy na -15 stopniowym mrozie i czekałyśmy 10 minut na tatę to mówię do mojej mamy:
Ja-Mamo, właśnie odpadła mi twarz...
Mama- No nie masz czego żałować...
Ja-......
:D:D:D
a dzisiaj:

Ja-Mamo, może zamiast zwykłego prezentu kupicie mi jakiś ciuch na sylwestra, bo będę już w 35 tygodniu ciąży.
Mama- Ale co mamy Ci kupić do ubrania? NAMIOT?
Ja-...
:D:D:D

hahaha normalnie śmiałam się na głos :) fajna mama :D

oj,bo zapomniałam po co tu przyszłam :) mam pytanko do dziewczyn z Warszawy.może wiecie gdzie można kupić w Warszawie sukienki ciążowe,w przyszłym tygodniu wybieramy się na wesele i za nic nie wiem co na siebie wlożyć ani gdzie iść na zakupy :/
 
Ostatnia edycja:
PS. Czy któraś z Was bierze jakieś witaminy dla kobiet w ciąży?

ja biorę femibion natal 2

co do badań ja miałam wszystkie na początku: toxo potem awidnośc bo wyszło że przechodziłam hiv, hbs, wr, chlamydie, posiwey, nie miałam cytmoegalii muszę dr zapytać o to....
a tak co 3 tyg mocz i morfologia
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis od rana mialam powera, zrobilam w domu mnostwo rzeczy a teraz moj kregoslup cierpi:-(.
A propos usg 4d to jakbym miala okazje zrobic za darmo, to bym sie zdecydowala. Fajna pamiatka
 
Aninaaa, ja znalazłam sukienkę dla siebie w Happy Mum w Forcie Wola. Szału nie ma, ale przeszłam się też po innych sklepach, takich zwykłych i tam to już zupełnie nic :/
 
no ja właśnie do tego częstego robienia usg nie jestem przekonana...w końcu prawdziwe badania o szkodliwości/nieszkodliwości usg opublikują najwcześniej za kilka lat...więc nie wiem...nie powiem:D ciężko się opanować mając wizję zobaczenia swojego maluszka w 4d:p ale zobaczymy co powie mój prowadzący:) hehe...:)

Aniaa...:) ja tak z moją mamą mam ciągle;P

Alka:) ona fajna jest, ale czasem ma takie poglądy, że ojeny...ręce mi opadają...ale moja mama jest starej daty, więc trzeba to jej wybaczyć...a widzę, że Twój mężulek ma fajny kontakt z Twoją mamą:p:p

Pola:) poważnie nic nie ma? bo ja w h&m widziałam takie piękne sukienki, że ojeny!:) gdybym miała je gdzie założyć to wyszłabym obładowana rzeczami:D a tak kupiłam sobie tylko narzutkę i gacie:D bo jak się mam do narzeczonego wprowadzić to głupio z takimi spranymi:D:D

swoją drogą przeraża mnie przeprowadzka...przeprowadzałam się tylko raz w życiu...a mianowicie jak wyprowadzałam się od rodziców do mieszkania babci w wieku 18 lat:) teraz mam tyle szpargałów, że boję się myśleć o pakowaniu...nawet nie wiem w co to mam wszystko upakować...;/
 
Ostatnia edycja:
Ja mam usg podczas każdej wizyty czyli raz w miesiącu, podczas poprzedniej ciąży też tak było. Tylko że na zwykłym sprzęcie, nie jakimś wypasionym. A na krew/mocz chodzę co drugi miesiąc, na razie wszystko w normie, we wrześniu mam zrobić glukozę (bleee)

anastazja, ale to już ostatnia samotna przeprowadzka:-) Ewentualne następne już rodzinne:-)

Ja planowałam jakąś kieckę na wesele kupić w nieciążowym sklepie, ale pewnie się nie da...
 
Ja teraz wymusze usg a na 4d idziemy z Alką :)

Anastazja Ty sie nie zastanawiaj tylko iiiiidz. Ja do dzis dnia całuje rameczke z Nikosiem jak byl w brzusiu:-)

dobranoc
 
reklama
Witajcie kobitki...Ja juz po pracy ale jestem zła miałam spotkanie z szefowa i to ona mi tak podniosła cisnienie....Pozatym nic specjalnego sie nie zdazyło.Moja dzidzia cos mało sie dzis rusza a wczoraj boszowała to dziecie prawie asz do połnocy a dzis rano wstał o 9;20 troche poskakało i cisza....Ale mi sie chce czekolady ale nie mam pieniazkow bo karte wzioł moj M bo dzis potrzebował a ja kaski do pracy nie biore:-(

Nie denerwuj się szefowa... szkoda nerów... a czekolade też bym zjadła:)

Anastazja na co czekasz leć robić USG:) super Pamiątka!!! widzę że mamy bardzo podobne mamy:) Przeprowadzka to nie jest koniec swiata:p chodz nie powiem jeszcze troche szpargałów zostało u mojej tesciowej:p bo też przez 2 lata sie nazbierało:)

Przyokazji zaczełam czytać o tym USG i zapytałam lekarza powiedział że od 30lat prowadzone sa badania nic na chwile obecna nie wskazuje na to żeby odziaływało to na dziecko lekarz powiedział że bardziej szkodzi np. telefon komórkowy niż USG

Megi : ja juz pisałam o cytomegali!!! warto zrobić my mielismy wyciete ponad 2 tyg z zyciorysu... ;/ bo maly miał podejzenie cytomegali... lepiej badania robic...
 
Do góry