reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Pola, płucz gardło roztworem sody i soli - na szklankę ciepłej wody 1 łyżeczka sody i 1 soli, po kilka razy dziennie, dobry jest też spray tantum verde, mleko z masłem i miodem i oczywiście czosnek, najlepiej z natką pietruszki, wtedy nie ma nieprzyjemnego oddechu
 
reklama
Asteria, ja po nocy w porządku. podejrzewam, że mój organizm się buntuje na moją aktywność (czyt. zrobienie obiadu, kolacji i ogarnięcie kuchni) w związku z tym po prostu grzecznie wracam do łóżka i już nie kombinuje... Jak na razie jest prawie południe, a mnie nic nie kłuje.
 
cześć Dziewczyny;-)

myszka- gratuluje synusia

a co do witamin to biorę Prenatal bo lekarz mi zalecił branie witamin.

Dzisiaj jak zwykle leniwo u mnie...nie wiem co na obiad wymyśleć...a chce zrobić coś szybkiego bo po południu jadę na ploteczki do koleżanki.

Mamusią, które mają dziś wizyty, życzę samych dobrych wieści.
 
Gosia gratuluję córeczki :) pamiętaj! wychowaj ją na dobrą, przykładną żonkę :p żeby nasi chłopcy z radością wracali z pracy do domu hihi :p

życzę wszystkim mamusią udanych wizyt :)

Jejuś.... żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce... :-D
 
Witajcie!

Bakaalia, ja biorę tylko prenatal.

gośka gratulacje Weroniki!

Anisia, powodzenia na USG!

Pola, to kuruj się szybciutko i wypoczywaj ile się da:-) a i baw się dobrze na weselu!

Dobra, biorę się za odgruzowanie domu z zabawek. Mati spi, a po południu idziemy z kumpelą i równolatkiem Matiego na spacerek.
 
Dziewczyny! Czy któraś z Was miała zlecone badania na toxoplazmoze i cytomegalie? Bo mi lekarz kazał zrobić te dwa badania i nie wiem czemu :zawstydzona/y::eek: Trochę się martwię, bo "wyszła" mi lekka anemia, ale nic poza tym, więc po co dodatkowe badania...:-(
 
Ja biorę falvit i jeszcze dodatkowo żelazo bo niestety hemoglobina ciut poniżej normy... Najgorsze jest to że ciężko mi się zmusić do jedzenia tych rzeczy, które mają podobno dużo żelaza!!

u mnie też ciężko z jedzeniem tego co "powinnam" żeby uzupełnić niedobory żelaza, chodź przez ostatni tydzień zaczęłam skrupulatnie wcinać mięso.

dziękuje Wam za podanie tych witamin, ja chciałam właśnie coś kupić ale nie wiedziałam jakie dokładnie.. dziś pojadę wieczorkiem do apteki zobaczę co tam mają.

Co do tego jedzenia, to faktycznie samo pisanie a ile smaku robi.. u nas dziś pomidorowa z makaronem ;-)
idę wstawić pranie ;)
 
Magdalena toxoplazmozę robi się standardowo, ja miałam od razu na początku ciąży robione to badanie i o ile się nie mylę to później raz jeszcze będzie, a cytomegalia...nic ci nie szkodzi zrobić:)
 
reklama
Mojemu D. się dziś chyba nudzi w pracy:) Przysyła mi cały dzień smski takie typu: szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży jeśli się ją dzieli:-) Chyba przed tym USG go wzięło:) A ja się dowiedziałam, że na płytkę nie nagrywają tam gdzię będę, więc postanowiliśmy wziąć kamerkę, może się pani doktor zgodzi żebyśmy ponagrywali sobie to co na monitorze będzie widać;)
 
Do góry