reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam:) my wlasnie wstalismy:) Ł dał mi dziś pospać... i rano on zajmował sie Wojtaszkiem:)


Gośka: już zmienione;)

Strzyga: jak się dziś czujesz?

Miłego dnia dla wszystkich

I powodzenia dla mam ktore maja dziś wizyte:)
 
reklama
Anisia więc trzymać będę kciuki za Twoją wizytę i za pozostałe też jeśli dziś ktoś ma ... No i szybko prosimy o relację!!!

Gośka a Tobie jak się przypomni, co chciałaś napisać to czekamy niecierpliwie hihi :-D
 
Anisia, a który to szpital?
Ja wczoraj byłam na ostatniej wizycie w Centrum damiana. 5.09 ide z NFZtu do gina z Madalińskiego. Szkoda mi było się rozstawać, ale chcę rodzić na Madalińskiego. Noi nie nie będę płącić za wizyty...
 
Ja biorę falvit i jeszcze dodatkowo żelazo bo niestety hemoglobina ciut poniżej normy... Najgorsze jest to że ciężko mi się zmusić do jedzenia tych rzeczy, które mają podobno dużo żelaza!!
 
Cześć Dziewuszki. Ja dzisiaj nie zamierzam wyłazić spod koca. Gardło boli, spać mi się chce bo w nocy ktoś nas obudził dzwonkiem do drzwi i zwiał - a potem już nie mogłam porządnie zasnąć, nic mi się nie chce... No może tylko wyć ;(


A! I do szkoły rodzenia nas zapisałam wczoraj. Ruszamy już 11.09...
 
Anisia!! 3mam kciuki za wizytę!:) wszystko będzie pięknie:D:D

Pola..jak gardło boli to nie dobrze...u mnie też się tak zaczęło i już ponad tydzień się męczę, ale przechodzi...co najważniejsze:)

Alka:D i jak tam?:D coś już Cię kopie?;P bo u mnie pokopało i przestało:p:p póki co...chociaż mam wrażenie, że coś tam się rusza:p

Gośka...to Ty też niedługo masz wizytę...kurcze...ja do gina idę dopiero 15 września i wtedy zdecyduje kiedy mnie zapisać na usg...;/
 
Witam dziewczyny,
ale wy rano wstajecie, tuż po 9.00 tyle rzeczy już zrobiłyście, a ja o 9.00 dopiero oczy otworzyłam, za to od rana już ogarnęłam najpilniejsze papiery, niedługo musimy jechać po kapcie do szkoły, kompletnie o tym zapomniałam

Anisia, trzymam kciuki za wizytę

Asteria, bo ja staram się Was nie straszyć i rzadko piszę o moich schizach

Gośka
, już Ci gratulowałam na innym wątku, ale tu jeszcze raz gratulacje córci, wreszcie moja będzie miała jakąś koleżankę

Myszka, gratuluję syneczka
 
reklama
Anastazzja, Słońce, Ty to wiesz jak człowieka podnieść na duchu :D Na 90% zaraziłam się od mojego M., a on ma takie niegroźne pobolewanie gardła od paru dni tylko. Mam nadzieję, że i u mnie na tym się skończy. Tym bardziej, że pojutrze jedziemy na drugi koniec Polski na wesele :/
 
Do góry