reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witajcie ;-)
Ja dziś spać nie mogłam w nocy, co jakiś czas się budziłam..prawie za każdym razem jak na plecy się przez sen kładłam..

myszka gratuluję chłopca ;-) ewidentnie w przyszłym roku może być więcej chłopców niż dziewczynek, ostatnie badania pokazywały że w samym Olsztynie na 100 mężczyzn przypadało 105kobiet.. chyba jakoś tak ;)

Wszystkiego dobrego dla tych które dziś mają wizyty:-D

PS. Czy któraś z Was bierze jakieś witaminy dla kobiet w ciąży?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
I ja dzis kiepsko spalam, a mam dzis kupe roboty w domu, bo od jutra mam gosci (tesciow:-p)
Myszka-gratuluje synusia- grono chlopaczkow sie powieksza :)
fazerkam-te kluski to musza byc dobre, zrobie je kiedys napewno :)
Sarat-powodzenia z mieszkankiem :)

Aha i witamin nie biore, bo na razie wyniki morfologii mam dobre i moja polozna powiedziala, ze nie trzeba. Jem za to duuuuzo owocow :)
 
Witam się no i Was przy okazji też hehe :-D

Świeża i wyspana zameldowałam się w pracy i byłaby pełnia szczęścia gdyby nie fakt, że tak potwornie zimno się zrobiło - rano było 8 stopni tylko :szok:

Życzę Wam przyjemnego ostatniego dnia tych kapryśnych wakacji i mimo ostatnich upałów jeszcze trochę słonka za oknem.

...

a co do witaminek bakaalia to ja biorę FEMIBION.
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie,
bakaalia ja nie biorę żadnych witamin, niby gin mi kazał, ale dopóki mam dobre wyniki nie będę dokładać sobie jakiejś chemii. Wcinam mnóstwo warzyw i owoców, zresztą to główne elementy moich dań, więc nie sądzę, żeby były mi potrzebne. Zobaczymy jak małe zacznie rosnąć, może wtedy zapotrzebowanie wzrośnie.

Z tym pisaniem o jedzeniu Asteria ma rację. Jak tak się naczytam co Wy gotujecie, to mam wrażenie, że mi przybywa w pasie. A jak wracam do domu to też zaraz kombinuję co upiec, ugotować :)
Naszczęscie stalym odbiorcom moich dokonań kulinarnych jest mąż :)

Miłego dnia:happy:
 
hejka

bakalia ja biorę femibion ale ostatnio musze przyznac zapominam się a o magnezie nie wspomnę
myszka gratuluję syneczka :)

u nas słonko swieci i chlodno tak lubie :)))))))))

dzis kolezanka wpada wiec poplotkujemy:)
 
dzień dobry :)
dołączam się i ja do grona niewyspanych :/ nie dość że w nocy co chwilkę się budziłam to z raniusieńko obudził mnie ból praktycznie całego ciała :/ nie dobrze...
co do witamin to tak jak dziewczyny powyżej :) nie biorę gdyż mam dobre wyniki a to chyba zawdzięczam warzywom i owocom bo duuuużo ich pochłaniam :) one są moim głównym składnikiem w diecie teraz :p (a przed ciążą prawie w ogóle nie jadłam bo nigdy nie miałam ochoty hihi)
Anielka polecam pyszności :D mi dzisiaj zostały druga porcja :-D odsmażę na patelni i obiadek gotowy :) ja troszkę inaczej robię niż w tym przepisie co wkleiłam :) a mianowicie do ciasta daję soli i nie dodaję tego krochmalu :) a boczuś smażę z dużą ilością cebuli :) pod koniec troszkę sole (oczywiście najpierw próbując boczek jak bardzo słony jest)
 
Asteria-pozytywnego zalatwiania spraw! Trzymam kciuki :)

A jak tak piszecie o Krakowie, to mi sie teskni :( a dopiero moze w przyszlym roku sie wybierzemy.

Ja juz prawie posprzatalam, szarlotka sie piecze , pranie sie suszy i jeszcze tylko odkurzacz na mnie czeka Uffffff:eek:
 
oj, przebrnęłam przez te 6 stron z wczoraj.
Po wizycie - Asteria, jakbym mogła prosić dodanie do listy Weroniki :) już wiem, że będzie to córeczka tatusia, także, dziewczyny, wychowujcie pieknie i zdrowo swoich chłopaków, coby Weronika mądrego i silnego męża miała :)

I byliśmy wczoraj wózki pooglądać i chyba się zdecydujemy na któryś Mutsy.

Coś jeszcze miałam napisac, ale zapomniałam.
 
Ja tez sie witam!!!!!
Ja juz po porannym spacerku w lesie, psy sie wyszalaly, ja poplotkowalam z kolezanka, z ktora przez wakacje sie nie widzialysmy. Teraz sie zbieram i jade do Ikei popatrzec co tam slychac :)
Anielka ja w niedziele robilam szarlotke ale juz zostalo po niej tylko wspomnienie :(
Milego dnia!!!!!
Myszka gratuluje synusia!!!!!!
 
reklama
Witajcie! Ja wczoraj zasnęłam po kolacji o 19 oglądając tv, nie wiem jak to się stało:) Przytuliłam się do mojego D. i koniec. Obudził mnie ok. 22 z zapytaniem czy nie będę już nic jadła ale myślałam tylko o dalszym spaniu, więc wskoczyłam pod kołderkę i tak dziś do rana:) Zaraz idę coś zjeść. Dziś usg.....nie mogę się doczekać a do 16.30 jeszcze troszkę czasu zostało. Okazuje się że wszyscy lekarze są z jednego miejsca, tzn i prowadząca moja i od usg pracują w tym samym szpitalu. DObrze się składa, bo chcę tam rodzić..hehe same znajome twarze będą:-)
 
Do góry