reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Alka - a często masz takie bóle? Bo u mnie to dziś pół dnia... Średnio co pół godziny - godzinę, kłucie, a potem spokój...
No moje nie są tak częste, co kilka dni mi się zdarza raz, czasem dwa razy... Może tak jak pisze iga sprawdź dla pewności u gina... Nawet wystarczy jak do niego zadzwonisz i dopytasz....

Myszka
gratulacje!!!!! :)
 
Tiramisu powiec mi czy czujesz juz ruchy dotykajac reka brzucha lub czy widzisz juz wypukłe miejsca jak dzidzia kopie? Gin mi dzis powiedziała ze w około 22 tyg mozna zauwazyc takie wigibasy dzidzi,pytam bo moj M juz nie umi sie doczekac kiedy dotknie brzucha i wyczuje kopniaczki??
 
Witajcie wybaczcie ze tak was ostatnio zaniedbuje z pisaniem ale mielismy troche roboty :-) zakupowej:-) okazało sie ze trzeba kupić spodnie dla chudzielca /Wojtaszka/ i pare ubrań do przedszkola;P a to nie jest takie proste... :-(

Już widze co bedzie jutro... będę świrować ;/ eh.

Dziś miałam też troszke dzwonienia... pobowałam sie dowiedzieć czegoś o swiadczeniach socjalnych - dla os. w ciężkiej sytuacji - ale oczywiście nic się nie dowiedziałam bo trzeba tam przyjść...tak wiec w czw dodatkowych wrazen przyniesie mi wycieczka

Ona_ona nie ma czym się łamać jeszcze masz troszke czasu na poznanie Bąbelka:-)
fazerkamm: ale mi zrobiłas smaka na te kluchy:D mniam... moze jutro zrobie;)
Sarat: Życze szczęścia w szukaniu mieszkanka;) u mnie dziś mała ma spokojniejszy dzień chodz moze jak tatuś przyjdzie do nas poleżakować to zacznie sie wiercic ( jak zwykle)

Myszka: dom otwarty to prawie jak u mnie:-D:-D:-D GRATULUJE CHŁOPA!!!

Ewelinka: wydaje mi się ze teraz ruchy moga być jeszcze nie regularne, ale jeżeli masz watpliwości lec do lekarza:confused2:

Bakaalia
: dużo zdrówka;-)

Alka: ja też "zrobiłam" kurczaka z rozna;-)

Anastazzja: jesteś niemożliwa... skad ty masz tyle energii... tylko gdzieś latasz...

Malutka : krakow piekne miasteczko:)

Anisia: dzieciaczeka napewno zdrowy i ma sie dobrze
biggrin.gif
biggrin.gif


Iga nie jest jeszcze z toba tak źle;)

Styga:
Ty sie wybierz do lekarza - za czesto te skurcze i klucie... to nie dobrze... max 6-10 razy dziennie moze sie stawiać macica, i przy twojej szyjce - nie można glaska brzucha!!! tak mi mówiły polozne i lekarz przy wojtaszku jak lezałam w szpitalu bo szyjka sie skracała i stawiała sie macica.

Tak czytam i czytam i stwierdzam ze przywas to ja z samego myslenia o jedzeniu przytyje;P nic tylko jecie i gotujeci... :confused2::confused2::confused2:
https://www.babyboom.pl/forum/members/fazerkamm-92629.html
 
Fiona suuper że z dzidzią wszystko w porządku :) a wydzielina w czasie ciąży zawsze jest zwiększona :) sprawka natury ;-)
Anastazja oo na chwilkę powiadasz że wyszłaś hihi ja za gówniarza też tak na "chwilkę" wychodziłam :-D
Malutkans ja też kocham Kraków! chyba najpiękniejsze miasto w PL :)
Myszka gratuluję!!! hihi no nic... będzie wojna :-D sami chłopcy będą w 2012 :-D
 
reklama
Do góry