reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ja juz ruchow sie doczekałam nie jeszcze takich mocnych ale zawsze cos a teraz czekam na USG ktore bedzie 13 wrzesnia i w tedy dowiem sie jaka dzidzia ma płec:-)
 
a ja od soboty nie czuję ruchów, mam nadzieję ze z Bartusiem wszystko ok

czasem dzieci na pewien czas sa mniej odczuwalne na tym etapie. Moze kopie " do srodka" Pamietam jak malej nie czulam tydzien i juz chcialam do lekarza a ta zaczela mi sie wywracac i wypychac juz do konca ciazy. Zawsze ewelinko mozesz jechac sprawdzic
 
Bakalia...co do biustu to rozumiem...ja z c/d przerzuciłam się na f....
ja mam problem ze znalezieniem stanika z głęboką miseczką, wszędzie takie wycięte..

jej labrador najpiękniejsze, najmądrzejsze chyba psy na świecie :) mi się też taki marzy.. ale to trzeba mieć dużo miejsca i ogród na takiego psiaka żeby się nie męczył.. kiedyś może kupimy takiego :D

co do ogrodu to akurat z miejscem do biegania nie ma problemu, tylko na razie jest ten mały pies a on żadnych innych zwierząt nie toleruje.. więc na razie pozostaje tylko oglądanie tych psiaków ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
bakaalia a probowalas tu kupic? Sklep Alles.pl

maja fajna bielizne nawet dla mamus karmiacych

ewelina
wiesz przypomnialo mi sie, ze mozesz sprobowac cos zjesc np cos slodkiego albo jablko albo wypic jakis sok i polozyc sie kladac reke na brzuszku w tym miejscu gdzie maluch czesto kopie. Mi zawsze do 5 minut sie odzywa wtedy, skrajnie po 10 minutach jak jest leniwe, dzialalo to na corke i obecnego lokatora
 
Do góry