reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
dziewczyny!:D

a ja muszę się pochwalić:D wczoraj czułam mojego bąbelka;D:D nie były to kopniaczki, ale takie wiercenie się:p wieczorem położyłam się na plecach i P. przyłożył mi telefon z muzyka klasyczną do brzucha i nagle takiego robaka w brzuchu poczułam:p nie wiem czy to możliwe, ale P. wydawało się, że on też coś czuje! oczywiście wszystko było MEGA delikatne...ale było..nawet raz miałam wrażenie, że fikołka zrobił, bo takie "długie" to kopnięcie było;D no i to na pewno nie jelita:p szkoda, że tylko parę razy poczułam malucha...a potem cisza:p

Anastazzja,
ja też się dołączam jak Ty do grona nareszcie kopanych... no może delikatnie smyranych :)
No ale dzisiaj to już nie mam wątpliwości, że małe się odzywa napewno. Czuje takie delikatne szturchnięcia...
:-) Jupi...
Alka... Ty się pewnie też doczekasz...
 
a propos kotów, zobaczcie same czy takiego maleństwa nie można pokochać :-) maluch!.JPG
maluszek ma 4 miesiące i szuka kochającego domu, wzięłabym go ale mam już jednego kocurka, ten jest CUDNY !!!
 
Mi piersi urosły o rozmiar - z B do C. Sądze, że jeszcze troszkę urosną, bo znowu czuję, że są ciężkie. Ale nie podejrzewam, żeby był jakiś wielki przeskok. A Skarb dla odmiany marudzi, że miałam takie fajne małe, a teraz są coraz większe :p
 
Ja mam dzis okropnego lenia, nic mi sie nie chce a w dodatku ciagle cos jem:zawstydzona/y:
Cyce mi urosly z B na D i chyba na tym nie koniec. i jeszcze mam takie dziwne uczucie czasem jakby mi ktos igly w nie wbijal.
Gratuluje kopniaczkow, tym, ktore od niedawna odkryly, ze to jednak nie jelita...:-D
 
Anastazzja,
ja też się dołączam jak Ty do grona nareszcie kopanych... no może delikatnie smyranych :)
No ale dzisiaj to już nie mam wątpliwości, że małe się odzywa napewno. Czuje takie delikatne szturchnięcia...
:-) Jupi...
Alka... Ty się pewnie też doczekasz...
Gratuluję i wierzę Ci na słowo - tylko kiedy??? :D
 
Jestem domek ogarniety...Obiadku nie musze teraz gotowac bo M przyjedzie puzno z pracy to bedzie obiadokolacja ( kluski z sosikiem kurczak i sałatka z pomidorow i mozarella) a ja jak narazie sie objadam mogdałami i winigronem.
Moze ktoras by chciała zobaczyc jaki zrobiłam wczoraj zakou dla dzidziusia?
 
reklama
Jestem domek ogarniety...Obiadku nie musze teraz gotowac bo M przyjedzie puzno z pracy to bedzie obiadokolacja ( kluski z sosikiem kurczak i sałatka z pomidorow i mozarella) a ja jak narazie sie objadam mogdałami i winigronem.
Moze ktoras by chciała zobaczyc jaki zrobiłam wczoraj zakou dla dzidziusia?

Ja chce zobaczyc !! Uwielbiam ogladac te male cudenka ;-) Umiesc w dziale Zakupy ;-)
 
Do góry