reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Anisia - czyli stały się znacznie bardziej rygorystyczne. Ale to dobrze. Lepiej dmuchać na zimne... Co do filmiku - mogę spytać Skarba, jak wróci do domu. Jest informatykiem. Chociaż coś mi świta, że trzeba by na youtube najpierw wgrać, a potem dopiero linkiem do forum...
 
reklama
Wow, Anisia. Super to wygląda, mały wiercipięta rośnie :) Ja z utęsknieniem czekam na takie widoki, ale chyba tłuszczyku mam za dużo ;)

Dziś w końcu po tygodniu wraca mój M. Aż mnie od rana energia rozpiera. Pierwszą moją ofiarą padł piekarnik - chyba nie był taki czysty odkąd stał w sklepie :) A teraz zerknę na wątek z przepisami i zaraz biorę się za jakieś ciacho.
 
Strzyga- masz rację, czasami trzeba od siebie odpocząć, bo później są tylko niepotrzebne kłutnie.

Ja jestem troche załamana bo nie znalazłam dzisiaj żadnych ciążowych spodni, ale na pocieszenie kupiłam sobie bluzke ciążową i bielizne;)
 
Ale mnie dziś spanie łapie...
Na targi pewnie nie pójdę, bo muszę dużo w domu porobić rzeczy. Wieczorem chcieliśmy iść na stadion na koncert smolika ale pewnie to nie wypali, choć mam wejściówki.. eh
 
Anisia - słodziak :)

Ona - dokładnie. Zwłaszcza jak siedzą w jednym domu dwa uparte osły - tfu, barany ;)

Przespałam dwie godzinki, pora kombinować obiad. A jak starczy sił to jeszcze ogarnę kuchnię, bo odkąd ja leżę w domu zrobił się Armageddon. Nie wyobrażacie sobie jak ciężko faceta zmusić żeby posprzątał po obiedzie czy odkurzył mieszkanie...
 
Anisia, moje-twoje ciasto już siedzi w czyściutkim piekarniku :) Byłam na szybkich zakupach i przytargałam przy okazji składniki na zapiekankę Sarat... Taki upal, a mi się chce w kuchni walczyć:cool2:
 
reklama
Do góry