reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Fiona30006 brzusio śliczny.
Anisia84 ja także idę do gina w środę ale na rano i wtedy się umówie na USG. Może wreszcie dowiem się jaką płeć ma moje maleństwo. Pozdrawiam i miłych snów życzę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fiona - brzuszek pierwsza klasa :)

Szyjkę macicy mam 5 do 10 milimetrów, czyli bardzo krótką. Ale ponoć to może się samo cofnąć.
Bóle brzucha też mi się zdarzają, ale raczej niespecjalnie mocne i przechodzą po odpoczynku (z mocnymi mam się natychmiast zgłaszać do szpitala, więc baaardzo się oszczędzam - szpitali się boję jak diabel wody święconej). Leków nie biorę w tej chwili. Wcześniej miesiąc ponad brałam nospę po trzy razy dziennie, żeby macica nie szalała. Może to po odstawieni się szyjka skróciła, nie wiem. W każdym razie chyba już wolę szew niż ciągłe łykanie leków rozkurczowych.

No i ciekawostka - czy zdarza Wam się już wyciek mleka z piersi? Mi wczoraj troszkę się ulało z prawej piersi...
 
dzień dobry wszystkim;-)

Alka- ja jestem z okolic Ostrowa Wielkopolskiego i sądzę,że mój D. nie ruszył by się spoza wielkopolski z takim wózkiem;)

Fiona- brzuszek elegancki.

A ja dzisiaj wyjątkowo z rana, bo mój D.jechał do pracy, a ja już nie mogę zasnąć. Pogoda znowu pozytywna, więc dzisiaj śmigam w poszukiwaniu spodni ciążowych, już drugi dzień z kolei bo wczoraj nic nie znalazłam.

pozdrowienia i buziaczki w brzuszki;-) no i oczywiście życzę miłego weekendu:-)
 
Ostatnia edycja:
Ona - ja mam dzisiaj tak samo:) Swoją drogą - wiem, że paskudnie to zabrzmi, ale... - nawet się cieszę, że go nie będzie. Od ponad dwóch miesięcy spędzamy ze sobą niemal 24 godziny na dobę, bo nie pracuje, a bynajmniej nie poza domem, i obydwoje jesteśmy już tym wykończeni. Także, na chwilę obecną ten jego jednodniowy wolontariat wydaje się wybawieniem :)
 
witam się z rana i od razu uciekam :) mój M ma wyjątkowo dzisiaj wolne także jedziemy na zakupy :) a później jakiś spacer :)

ale miałam sen :-D śniły mi się ubranka dziecięce.. jej jakie one były wszystkie śliczniutkie.. baardzo realny sen :) jeden ciuszek był fajny hihi kaftanik :) jak sie zapinało na lewo to było dla dziewczynki (bo różowy itp) a jak zapinało się na prawo to dla chłopczyka ale się nim zachwycałam hihi :)
miłego dnia Kochane :)
 
Hej!
Fiona-brzuszek fajowy :)
Co do rzeczy dla maluszka, to ja troszke kupilam, ale tez wiem, ze dostane troche od znajomej, wiec na razie sie wstrzymalam z dalszymi zakupami.Chociaz napewno jeszcze sporo dokupie, bo to mi sprawia ogromna przyjemnosc;-)
Zycze Wam udanego weekendu:-)
 
Witam, u nas upalnie - już byłam na zakupach i jak wróciłam, to musiałam leżeć bez ruchu, żeby odsapnąć :-D
Strzyga siara w piersiach jest od samego początku ciąży a po 20 tyg. normalne jest, że ono troszkę wycieka.
Mój syn dziś z płaczem wstał na siusiu i ja się przy nim położyłam - była godzina 4.30 i tak leżąc z nim poczułam się strasznie głodna. Jak już zasnął, o godz. 5.00, przeszłam do swojego łóżka ale nie mogłam zasnąć. Po parau minutkach wstałam, zrobiłam sobie jajecznicę, herbatkę i jak zjadłam była godz. 5.30. Pomyślałam, że dziś będzie długi dzień. Przyłożyłam głowę do poduszki przed telewizorem i zaraz zasnęłam. O 6.00 się ocknęłam i wróciłam spowrotem do mojego łóżka :-) Spałam jeszcze dwie godziny. Troszkę boję się porannego wstawania do pracy. Bo jeśli zdarzy mi się to w normalny dzień, to już nie będzie spania o 6 rano, tylko szykowanie się do pracy ... No i zima najgorsza, bo jeszcze ciemno będzie.
Pozdrawiam
 
Witam Was

Moja nocka ZNOWU do pi*;-) Mały siadał i gadał, smiał się zaraz znowu spał. Co za agent :) Wstał o 7 bo kolacji nie zjadł, usnał nam w aucie wczoraj i tak spał do rana...teraz znowu śpi to mam chwilkę :-)

Alka już lepiej. Wyszłam z domku wczoraj i odetchnełam trochę. Porozmawiałam z Ł. i jest OK :))

Anisia a powiedz jak się te normy pozmieniały??

dzis upalnie. Wieczorem goście. Czekam na Ł. az wroci z bazarku i moze cos wymyslimy chociaz dzis nad jeziorem pewnie tłuuuumy
 
reklama
Marciaa normy wyglądają teraz tak:

WBC stare 4.0- 11, WBC nowe 4.0- 10
NEUT stare 1.8- 7.7, NEUT nowe 2.5- 5.0
LYM stare 1.2- 4.1, LYM nowe 1.5- 3.5
EOS stare 0.0- 0.8, EOS nowe 0.04- 0.4
RBC stare 3.8- 5.2 RBC nowe 3.7- 5.1
HGB stare 11.6- 15.5 HGB nowe 12.0- 16.0
HCT stare 35.0- 46.0 HCT nowe 37.0- 47.0
MCV stare 80- 100 MCV nowe 80- 97

W mikroskopowej ocenie rozmazu krwi:
Gran. obojęt. o jądrze odzielonym stare 45- 75, a nowe 45- 70


Tak to wygląda:-)
Dziewczynki udało mi się dziś nagrać jak moje maleństwo szalało w brzuszku do tego stopnia, że było to widać. Zamieściłabym filmik na forum ale nie wiem jak, może coś doradzicie??
 
Do góry