reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam
Melisa to na pewno był dzidziuś :tak:
Fazerkamm nic nie doradzę bo mój synek od urodzenia nie lubił ciepła, nigdy nie lubił być przykryty i tak jest do dziś - ja go nakrywam kołderką a on natychmiast spod niej wychodzi. Kąpiel tylko w letniej wodzie; dla mnie ona zimna a ten krzyczy, że nie chce cieplejszej. Teraz nie będę kupować śpiworka.
Pozdrawiam
 
reklama
Anastazzja - ja miałam jeszcze gorszy koszmar jak teść przyjechał na wakacje. Nałogowy palacz (dwie paczki dziennie), mieszkanie jego, więc na wszelkie próby zwracania uwagi po prostu nie reagował... A był trzy tygodnie. Siedziałam głównie u babci mojego Skarba...

Gośka - też nie lubię szpitali i się przed nimi bronię rękami i nogami, ale w tej chwili trochę zmieniłam podejście, bo znalazłam świetną, kochaną lekarkę, która pracuje w szpitalu, gdzie będę rodzić i przyjmie mój poród. Dodatkowo poznałam już część położnych, a opinie dziewczyn, które tam rodziły są pozytywne. Więc mam jakie takie poczucie bezpieczeństwa.
Na początku chciałam rodzić w domu, ale niestety nie mogę. Mam za sobą operację ginekologiczną, nie wiadomo, czy nie ma gdzieś po niej zrostów, więc muszę być pod opieką lekarza w szpitalu...
 
ja się boję i szpitala i porodu :p ale dla mojego Synusia wszystko zniosę :) dzieci33.gif
 
Witam Dziewczyny w niedzielne poludnie ;-)
U mnie narazie leniwie, ale po poludniu wybieramy sie na Szyndzielnie na kolejke do Bielska. W koncu sie ochlodzilo i nie meczy ten upal. Jest czym oddychac :-)
Wczorajszych wieczornych babelkow dzis nie czuje... Moze wieczor znow sie odezwa :-)
Wlasnie czytalam Wasze opinie, ze najlepiej kupic spiworek do spania. I tak zrobie :-) Ale poduszeczke i kouderke tez kupie - sa takie sliczne, a tez sie na pewno przydadza ;-)
Pozdrowionka. Piszcie co u was!!
 
Goska fajne sa w lidlu, zdjecie wstawila Ewelinka w dziale zakupy!!!!! a ja zaraz poszukam i tez Ci wstawie jakis link w tym dziale. A i w Tchibo w galerii mokotow sa super spiworki, ja zaluje, ze nie wzielama, jutro po niego podskocze!!!!
 
reklama
witam niedzielnie :)

dziękuję wszystkim za pomoc :) moja teściowa jest teraz w PL i przed wyjazdem mówiła że chce dla wnuka kupić kocyki, ja jej mówiłam że chyba lepszy śpiworek ale w końcu dałam jej wolną rękę.. powiedziałam że sprzedawca będzie wiedział najlepiej.. ale w takim bądź razie muszę do niej napisać że chce śpiworek :) :p

Gosia niby fajnie że po 6h wypuszczają ze szpitala bo już się jest z dzidziusiem w domku itp. ale kurcze.. przecież dużo dzieci np żółtaczkę dostają dopiero w 2 dobie.. ja się bardzo boję szpitali (na sam widok mdleję - poważnie) nigdy nie leżałam w szpitalu.. ale wydaje mi się że przezwyciężę wszystko ze względu na mojego Kochanego Synusia :) który jak bryka to mamusia jest cała szczęśliwa.. :) piękne uczucie :)
 
Do góry