reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam dziewczyny

Fiona brzuszek super
Ona gratuluję egzaminu i wszystkiego najlepszego z okazji imienin
a ja ostatnio miewam nieregularne skurcze i zaczął boleć mnie dół brzucha, oczywiście zaczęłam panikować, że skraca mi się szyjka i mogę przedwcześnie urodzić, mój gin na urlopie, udało mi się dostać do innej lekarki niedaleko od domu, okazało się, że nie jest żle, szyjka długa tylko zewnętrznie jest lekkie rozwarcie, do kontroli u mojego gina, on ma porównanie jak było na poprzednim badaniu[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Witam wieczorową porą

Moje dziecię mialo 3dniówkę jednak. Na pleckach wyskoczyly plamki. Nie gorączkuje i spi tylko apetyt daaalej kiepski co mnie martwi. Może jeszcze jest osłabiony.


Fiona b. ładny brzusio.
Jostyna ja jeszcze nic nie mam. We wrzesnii chce kupic tylko kombinezon a reszte w pazdzierniku :)
Anastazja baw sie dobrze!!
 
Odebrałam sobie wyniki morfologii przez internet....wszystko jest super tylko WBC troskę podwyższone( mam 11,4) ale to ponoć normalne no i dodatkowo zmieniły się zakresy norm od lipca, sporo je obniżyli. Swoją drogą nie rozumiem tego, ktoś miał w czerwcu super wyniki a już w lipcu po zmianie jest ponad normę:-) Nie daję rady was dziewczyny nadrabiać, więc tak ogólnikowo napiszę, że gratuluję wszystkim tym, które poznały płeć swoich maluszków, niech się dzieciaczki zdrowo rozwijają:) Ja mam usg w środę:)
 
Marcia dobrze, że to tylko trzydniówka, Nikoś pewnie jeszcze osłabiony, lada moment apetyt mu wróci, zobaczysz

Anisia będę w środę trzymać kciuki, tylko napisz o której godzinie
 
Anisia dobrze, że wyniki są ok, a do środy już niedaleko.... :)

Marciaa humorek wrócił???

iga
jak się masz?? Jak samopoczucie po tych przykrych wydarzeniach?

Fiona ładny brzusio

A ja hmmmmmmmm upał mnie wykańcza :)
 
Alka, dzięki za troskę, pewnie te moje bóle brzuch były przez stres, teraz już jest ok., staram się nie brać do siebie tego, co nie dotyczy bezpośrednio mnie i mojej najbliższej rodziny

to jak jutro? spotykamy się na targach? trzeba wybrać miejsce, ja z chłopcami na pewno najpierw będę przy LEGO, możemy też się zdzwonić, moje nr tel. są na grupie
 
reklama
Do góry