reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Anastazja- to przejdz się do niej na samo dobranie stanika- zobaczysz co i jak, jaki masz rozmiar i potem sama sobie coś podobnego ale tańszego kupisz. Uczepiłam się co? Haha;-)
Ja nigdy nie miałam zapału do ćwiczeń... Jestem śmierdzącym leniem w tej kwestii. Ale podobno joga w ciąży jest fajna
 
reklama
Anastazzja - wrzucałam chyba kiedyś linka do jogi dla ciężarnych. Czasem jak mi się przypomni to ćwiczę z tą panią. A tak to na basen chodzę. 3, 4 razy w tyg. Zależy jak mi się chce.
Jak wyjadę tego linka to wrzucę raz jeszcze
 
hej
witam sie z wami z pl :)
wczoraj przyjechalismy.
na razie jestem jeszcze nie zorganiozowana wiec czasu malo na internet i doczytanie was.
a co z napletkiem? jedni mówią że trzeba ściągać od początku, inni że nie wolno nic robić.. jakie masz zdanie na ten temat?? ja Was teraz będę męczyć jak to z chłopcami jest :p
jedni mowia by sciagac inni mowia ze nie.
my tam z mezem co jakis czas lukniemy , ale na sile nie sciagamy.
mysle ze najlepiej sie radzic lekarza,
a na samym poczatku jak chlopczyk maluski to w ogole nic sie tam nie majstruje jesli mocz dobrze wyplywa. bo czasem moze byc siusiak tak zaklejony ze mocz malym strumieniem plynie to wtedy polozna czy pielegniarka od niemowlakow tam gmernie :) a jesli wszystko jest ok to sie nie przejmowac i na pewno do 1 roku zycia zostawic to swojemu biegowi :)
 
Ja tylko na chwilę, u nas szał pakowania, wieczorem wyjeżdżamy nad morze. Nie będzie mnie 2 tyg. bo jedziemy w dzicz i tam nie będzie netu, nawet z zasięgiem kiepsko. Życzę samych radosnych dni i do kliknięcia
 
Gośka no ja właśnie nie pływam,bo nie mam w pobliżu basenu, ale może namówie mojego D.żeby chociaż co jakiś czas się wybrać na pływalnie.

Anastazja, myśle że masz racje i na następnej wizycie spytam gina o jakąś maść.

lajtway, ja właśnie nie mam nadwagi, a przez ciąże przytyłam narazie 1kg, a myśle, że w moim przypadku może to być podłoże genetyczne, bo mama w ciąży też miała żylaki.

Na razie ten żylak się do końca nie przebił, ale noga boli, więc myślę, że już niedługo do końca się ujawni, a jeszcze do tego wszystkiego zauważyłam, że sporo naczynek mi pęka.


myszka, życzę udanych wakacji i oby pogoda dopisała;-)
 
Ostatnia edycja:
GośkaRW mniamm ale bym zjadła pierożków!!

Marciaa ojjj to duużo zdrówka życzę! i oby szybciutko przeszło!!
te pierogi z grilla brzmią bardzo ciekawie!! nigdy nie jadłam :)

Alka1106 ale Ci dobrze!! masz dziadka pszczelarza :) tylko pozazdrościć!! ja uwielbiam miód!! ale tutaj żeby kupić taki prawdziwy to jest bardzo drogi :( czasami właśnie zamawiam sobie z Polski... mniamm!! same pyszności :)

ona_ona ja też nie mam żylaków ale znam suuuper krem na żylaki.. już teraz powinnaś zacząć stosować.. jest on produkowany w Grecji :) ale sprzedawany w polskich aptekach :) nazywa się pelethrokrem (osobiście go produkowałam) :) Pelethrokrem - zmikronizowana diosmina i hesperydyna w kremie bardzo pomaga także na siniaki :) szybciej znikają..

marys16 dziękuję bardzo za odpowiedź :) właśnie czegoś takiego potrzebowałam :) teraz już wiem wszystko na temat chłopców hihi :)

co do staników to u mnie masakra! już mam problem z kupieniem nowego.. a co będzie później... :p

u mnie dzisiaj grill :) będziemy smażyć greckie bifteki to wygląda tak samo jak mielone tylko inaczej smakuje :) i też na patyczkach szaszłykowych kawałki kurczaka owinięte w plasterki bekonu :) mniam :) do tego sałatka i obiado-kolacja gotowa :)
 
Gośka trafiłam dziś do sklepu La Senza i się zawiodłam - tzn staniki fajne, ale obsługa w Poznaniu fatalna... Trafiłam na tak niemiłą dziewuchę, że wyszłam... Pokazuję jej z którego kroju chce zmierzyć, ona pyta jaki rozmiar, więc podaje dwa rozmiary, bo mówię, że nie wiem, bo zmienił mi się w ciąży kształt i rozmiar, a tym bardziej nigdy w tym sklepie nie kupowałam - spojrzała z miną jakbym jej przeszkadzała i odpowiedziała: to jak Pani nie wie to jak tym bardziej nie - jak się Pani zdecyduje jaki chce rozmiar to poszukam czy mam.... Jakby wredna małpa nie mogła dać dwóch chciałam 80D albo 80E bo naprawdę nie wiedziałam co będzie leżeć... Na koniec palnęła, że to kolekcja sprzed X czasu więc nie wie czy będzie miała więc mogłabym już się zdecydować, jakiego rozmiaru ma szukać... Powiedziałam, że nie będę jej zmuszać do wysiłku i wyszłam.
 
Alka a byłaś w galerii malta?
Fajne babeczki są w m1 w triumphie

ja byłam w ikei. Wybrałam mebelki dla Nikosia a nad sofą ciąglę myślę, potem selgros i nie czuj nóg ale czuje sie jakbym maraton zrobiła po ponad miesiacu lezenia:baffled::sorry2:

co do pierogow to sa rewelacyjne. Nigdy w zyciu takich nie jadłam. Kupione w lidlu z kapustką. Do tego kupiłysmy boczek w plastrach kjonoy tez w lidlu i zawinelysmy pierogi i normalnie smazyłysmy jak kiełbaski. Chrupiace były nieziemsko :))))) do tego pomidorki z ceublka:-p

dobranoc kochane pusto tu...czuc weekend :) ale szalejcie poki mozecie :)
 
reklama
Marciaa pewnie trafiłam na jej zły dzień - a byłam w st browarze...
nieważne kupiłam bieliznę później gdzie indziej - była dziś u mnie prawie cały dzień przyjaciółka z moją chrześniaczką i razem zrobiłyśmy maraton po galeriach - też jestem zmęczona :) ale było fajnie
 
Do góry