reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ja bym nie szalała :)
to będzie zima maluszki bedą w domu duzo no a na poczatku bedą miały śpioszeczki :)
Ja tak kupowałam od 62 rozmiaru ale nie za duzo bo wolałam ubierac w wygodne dresiki niz jakies jeansy
 
reklama
Fazerkamm-wiem, wiem. moj syn jak sie urodzil to mial 57cm "wzrostu" i te najmniejsze ubranka byly za male;-)

moj tez miał 57, ale ubranka na rozm. 56 za duze nie były - pochodzil w nich chyba z 1,5 m-ca, musialam dokupić takie, bo mialam tylko na 62, a wyglądał jakby mu worek załozyli....
 
fazerkamm, masz racje nie ma co się załamywać...w życiu to tak już jest, że są te lepsze i gorsze dni. Już mi się troche humor poprawił, no i oczywiście bardzo dobrze, że jest BB, bo bez tego bym się zanudziła;-)
 
Dziękuję za rady, pocieram obrączką a na noc kompres z rumianku zrobię.
Ja dla Matisia kupiłam tylko jeden pajacyk na 56 a resztę ubranek na 62. Ten pajacyk był idelany do szpitala, bo na początek te na 62 były za duże a Matiś urodził się długi na 58cm :) Ale uważam, że lepiej kupić na 62 a potem się zobaczy jak dziecko szybko rośnie i już będzie wiadomo.
Pozdrawiam
 
A moje dziecko się w 56 topiło:szok: Miała takie jedne ubranko maciupeńkie a standarsowe 56 były dłuuugo dobre więc myślę że i teraz powinno być podobnie. Córa miała 53cm i 3370g w 42 tc a ja w ogóle byłam malutka bo 50cm i 2750 więc chyba że po tatusiu....
 
hej
ja nie spie od 6 kurka gardło mnie tak napieprza. Zaraz jak młody wstanie zrobię sobie dzan herbaty z cytryną. Chyba jakiś wirus bo siostrzenica, babcia, mamuska i kuzyn też coś narzekają.

Goska my też dziś pierogi ale z grilla :-)))) Tatusiek jadł nad morzem i podobno pycha a jemu mało co smakuje...

martwie sie. Czułam raz po raz puknięcia malca a teraz jakaś cisza...
 
Dzień dobry mamusie ....
Mam dziś ambitny plan - jadę kupić nową bieliznę, bo zmienił mi się kształt piersi i moich stanikach wyglądają dziwnie i czuję się niekomfortowo :) Obym coś znalazła...

Gośka, Marciaa smacznych pierogów :) my dziś robimy placki ziemniaczane na obiad, bo mnie M. męczy o nie od tygodnia.

Marciaa nie zapomnij do herbatki dodać prócz cytrynki jeszcze miodu.... A jak nie masz to w niedzielę jak pojadę do dziadka (jest pszczelarzem) wezmę i Ci podrzucę... bo ja wnuczka pszczelarza, ale na samą myśl o miodzie mnie trzęsie z niesmaku ;)

Ok idę pod prysznic i na zakupy ... Miłego dnia Wam życzę!
 
reklama
Do góry