reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ojojoj... ale narobilyscie mi smaka na krokiety i barszcz czerwony. mniam. barsz moge zrobic sobie sama, ale krokiety ...za duzo roboty jak dla mnie. Pocieszam sie tym, ze za niedlugo przyjedzie do mnie tesciowa to ja troszke wykorzystam przy garach:-).Poki co wcinam gruszki. Mam tylko dwie, ale jakbym miala wiecej to pewnie na dwoch by sie nie skonczylo ;)
 
reklama
Alka:D haha...gdzie tam przytulanki:p chrapie ten mój ukochany na cały dom:D:D ooo....zmienił pozycję i usłyszałam "Zooosiaa...chodź do mnie":p ale na tym się skończyło:p

echhhhhhhhhhhhhhhh no to masz wybaczony ten komputerek, a on jak się obudzi powinien dostać reprymendę, że zamiast masować ... nogi ... ciężarnej narzeczonej to śpi :-D:-D
 
Witam Was, czy to normalne, że słuchając tego utworu z biciem serca, co chyba Fazerkamm dała link na wrzucie, to cały czas płaczę. Słucham już trzeci raz pod rząd i łzy mi lecą jak grochy :zawstydzona/y:
Fazerkamm Gratuluję Synka, ja mam chłopca już starszego i jest cudownie ;-)
Marcia ja chcę dziewczynkę bo już mam chłopca a gdyby to było moje pierwsze dziecko, to nie miałoby znaczenia :-)
Jestem dziś niewyspana. Mój pięciolatek płakał w nocy, że ma złe sny i siedziałam przy nim. Chce skubany spać z nami, a przyznam ze wstydem, że nie mam pomysłu jak go od tego oduczyć bo co noc do nas przychodzi więc tej nocy jak zaczął płakać to ja do niego poszłam i siedziałam obok aż zasnął i tak trzy razy w nocy :confused2:
Pozdrawiam
 
Witam Was, czy to normalne, że słuchając tego utworu z biciem serca, co chyba Fazerkamm dała link na wrzucie, to cały czas płaczę. Słucham już trzeci raz pod rząd i łzy mi lecą jak grochy :zawstydzona/y:
Fazerkamm Gratuluję Synka, ja mam chłopca już starszego i jest cudownie ;-)
Marcia ja chcę dziewczynkę bo już mam chłopca a gdyby to było moje pierwsze dziecko, to nie miałoby znaczenia :-)
Jestem dziś niewyspana. Mój pięciolatek płakał w nocy, że ma złe sny i siedziałam przy nim. Chce skubany spać z nami, a przyznam ze wstydem, że nie mam pomysłu jak go od tego oduczyć bo co noc do nas przychodzi więc tej nocy jak zaczął płakać to ja do niego poszłam i siedziałam obok aż zasnął i tak trzy razy w nocy :confused2:rr
Pozdrawiam

my mieliśmy podobnie jak Kamilek miał 4 latka ale spokojnie wytłumaczyłam mu że jest już dużym chlopcem i powinien spać sam a dla towarzystwa i obrony przed złymi snami itp. tak duzi mężczyzni mogą mieć przytulaka; pojechaliśmy do ikea wybrał sobie
krokodyla FABLER KROKODIL Pluszak - IKEA i do dziaj z nim sypia i przytula się do niego często... na początku było różnie... przychodził w nocy do nas a ja go zaprowadzałam z powrotem otulałam kołderką dawałam krokodyla mówiąc: zobacz jaki on samotny przytul go i słodko śpijcie i się nauczył...
powodzenia:)
 
hehe...Alka:p on akurat jest zawsze pierwszy do przytulanek:D jego gotowość niezależnie od sytuacji jest czasem, aż przerażająca:p ale za "karę" poszedł ze mną do sklepu i przytargał mi zakupy, więc teraz wymówki nie mam i zabieram się za robienie croissantów, bo chleby już nastawiłam do rośnięcia:) a jak ciasto będzie się chłodzić to muszę jakieś pralki puścić, bo masakrę z ciuchami mam:p ciągle byłam w rozjazdach, więc czasu nie miałam na pranie, a teraz nie mam już w co się ubrać:d:szok::-D
 
donia nie martw się nałykasz się witamin i po anemii nie będzie śladu :) ja polecam swoje femibion są drogie ale jedne z najlepszych na rynku.

femibion natal classic są oki i kosztują około 30 zł za 60 tabletek na 60 dni...

a na anemię polecam suszone morele mnie bardzo pomogły w poprzedniej ciąży... codziennie 3 razy dziennie przynajmniej 2 suszone morele...

wyniki odebrane morfologia oki cukier na czczo 68 cukier po 2h po 75 g glukozy 86... zobaczymy 23 sierpnia co powie lekarz...

no to lecę zjeść zupkę kalafiorową i łyknąć femibion na zdrowie :)
 
Ostatnia edycja:
cześć laseczki! Ja mam dzisiaj jakąś niemoc, chyba ze to po porannym sprzątaniu i bawieniu się z młodym jednocześnie, bo on sam nie potrafi się niczym dłużej zająć, albo po spacerku i placu zabaw, duszno się zrobiło. Ale jeszcze tylko wielkie pakowanie i jutro w nocy nad morze:-) Już tacy zmęczeni jesteśmy że nie wiem...

Marciaa, to ja też trzymam kciuki, żeby już tak zostało i za Twoją wizytę. No i żeby Was całkiem przeziębienie nie rozłożyło.

Ona to postaraj się odpoczywać ile możesz.

Donia, a może w aptece będą wiedzieć jakie Ci nie zaszkodzą? A lubisz szpinak? Ja dzięki temu nie miałam anemii wogóle w poprzedniej ciąży ani po.

Anastazzja, to udanej wizyty i croissantów
 
reklama
dzień dobry Dziewczyny;)

chociaż dla mnie niezbyt dobry...znowu siedze sama i jutro znowu sama...brakuje mi chyba jakiejś rozrywki...ahh dopadł mnie tzw.dół...ale koniec wyżalania;)

pozdrawiam i życzę Wam wszystkim miłego weekendu;-)
 
Do góry