reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Myszka:) współczuję pakowania się:D ja tego nienawidzę:p zazwyczaj wykładam rzeczy na łóżko, które chce zabrać i ktoś mnie pakuje do torby:p

Tiramisu:p kalafiorowa:D mniam:D ja dziś mam pomidorową z ryżem:p na podwieczorek sałatkę owocową, a na kolację sałatkę, croissanty i domowy chlebek:p

kurcze..i jak muszę się wybrać do lekarki...mam wrażenie, że wy ciągle jakieś wizyty macie, a ja ostatni raz byłam u mojej prawie 3 tygodnie temu:p
 
reklama
U mnie dziś klasyczny rosołek. A na obiadokolację mam zamiar usmażyć flądry. A że nigdy ich jeszcze nie smażyłam, to chyba podrzucę mojej mamie a my się tylko wprosimy na jedzonko :-D
Tiramisu mój Mateuszek śpi z trzema przytulankami a wczoraj przytargał se czwartą. Coś w stylu krokodyla, tylko jest to wielokolorowa dżdżownica :-) Niedawno wymalowaliśmy mu na ścianie w pokoju makłina i złomka z bajki Auta i mu tłumaczę, że oni go bronią przed złymi snami. No zobaczymy jak to będzie dalej.
Pozdrawiam
 
Witam Brzuszatki :)
ja od rana po szpitalach biegałam.. szukałam szpitala w którym zrobią mi bardzo ważne badanie, ale oczywiście nigdzie nie ma miejsca już.. i cholercia będę musiała iść prywatnie zapłacę jakieś 130e i nie wiem czy mi ubezpieczalnia odda :/
Witam Was, czy to normalne, że słuchając tego utworu z biciem serca, co chyba Fazerkamm dała link na wrzucie, to cały czas płaczę. Słucham już trzeci raz pod rząd i łzy mi lecą jak grochy :zawstydzona/y:
ja pierwszy raz jak usłyszałam tą piosenkę to też mi łzy leciały ciurkiem :) zaproponowałam Wam ją bo na mnie i na mojego synusia zrobiła ogromne wrażenie.. szukam po internecie więcej takich.. ale ciężko coś znaleźć konkretnego..

ch_aga pisze:
Fazerkamm Gratuluję Synka, ja mam chłopca już starszego i jest cudownie ;-)
no właśnie tak sobie myślę że będzie fajnie.. pierwszy synek :) później się jakąś córe zmajstruje oczywiście jak Bóg da :-)

donia jedz dużo kiwi bo ma sporo żelaza :) i dzięki soczewicy pozbędziesz się szybciej anemii :) trzymam kciuki by znikła jak najszybciej!!

ona głowa do góry!! dasz radę!! ja wczoraj też miałam kiepski dzień.. płakać mi się chciało.. i zaczyna mnie przerażać myśl że mój M od wtorku znowu do pracy :( i całe dnie będę sama... ale pocieszam się tym że zawsze jest jeszcze bb :) także i może dla Ciebie będzie to jakieś pocieszenie :)

a na weekend niestety nigdzie nie wyruszamy.. ciężko finansowo teraz.. trzeba się troszkę odbić.. byliśmy na wakacjach, kupiliśmy auto i badania do robienia są także każdy grosik się teraz przyda :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki poradzicie coś ?? Wczoraj wieczorem zaczęło mnie boleć oko, wokoło niego. Teraz odkryłam maleńkie zaczerwienienie na dolnej powiece; domyślam się, że to jęczmień. Czy nie jest on groźny w ciąży :eek:
Pozdrawiam
 
Dziewczynki poradzicie coś ?? Wczoraj wieczorem zaczęło mnie boleć oko, wokoło niego. Teraz odkryłam maleńkie zaczerwienienie na dolnej powiece; domyślam się, że to jęczmień. Czy nie jest on groźny w ciąży :eek:
Pozdrawiam

wydaję mi się że jęczmień nie jest groźny dla ciąży :) pocieraj kilka razy dziennie dość intensywnie złotą obrączką i możesz ciepłe kompresy np z rumianku sobie robić :) powinno szybko zejść :)
 
ch_aga ja tez slyszalam, ze rumianek pomaga na jeczmien

Wybaralam sie dzis do H&M i zwariowalam na dziale dla maluszkow- super nowa jesienna kolekcja, az chcialoby sie kupowac. Nic nie kupilam, ale oko nacieszylam:tak:. I tak zastanawiam sie jaki rozmiar kupowac???
 
Wybaralam sie dzis do H&M i zwariowalam na dziale dla maluszkow- super nowa jesienna kolekcja, az chcialoby sie kupowac. Nic nie kupilam, ale oko nacieszylam:tak:. I tak zastanawiam sie jaki rozmiar kupowac???
i dlatego moim zdaniem nie ma co jeszcze szaleć z ubrankami :) bo nie wiesz jakie duże będzie Twoje maleństwo :) ja zacznę kupować tak koło 7-8miesiąca.. lekarz wtedy mniej więcej jest wstanie powiedzieć czy dzidzia będzie duża :) bo widzi po jego rozwoju jak szybko rośnie :) mój synuś jak narazie jest duży tak powiedział mi lekarz.. także na dzień dzisiejszy tych najmniejszych ubranek to ja bym nie kupowała :)

też mnie korci żeby nakupować już hi hi ale jak narazie omijam sklep w którym będę kupować dużym łukiem :)
 
reklama
Do góry